„The Roop“ choreografas Marijanas Staniulėnas – apie „Eurovizijos“ užkulisius ir standartų pamynimą

Iš Roterdamo Marijanas parskrido pilnas minčių ir dvejonių, ką su savo kūryba daryti toliau / Justino Stacevičiaus / LRT nuotrauka
Autorius: REMIGIJA PAULIKAITĖ
Publikuota: 2021-05-29 16:03
„Šiame projekte dalyvavau ne vien dėl savęs – dėl visų, kurie yra nors kiek kitokie. Noriu parodyti, kad šokti galime visi“, – sako grupės „The Roop“ pasirodymo „Eurovizijoje“ choreografiją kūręs ir kartu su geltonaisiais Lietuvos atstovais scenoje šokęs choreografas, režisierius Marijanas Staniulėnas (43).

Choreografas veiksmą scenoje turėtų stebėti iš užkulisių. Kaip atsitiko, kad pats ir šokate?

Viskas prasidėjo praėjusiais metais su „The Roop“ daina „On Fire“: kai sukūriau jai choreografiją, Vaidotas primygtinai paprašė, kad šokčiau ir pats. Jau senokai dirbu už scenos ribų, be to, kaip šokėjas esu nestandartinio sudėjimo ir amžiaus. Tačiau dar turiu vidinės jėgos, šviesos – pamaniau, kas dar tai padarys, jei ne aš?.. Šou versle stiprus grožio, jaunystės kultas. Aš noriu paprieštarauti, parodyti, kad talentingiems, vidumi degantiems žmonėms tokie standartai negalioja. 

Su Vaidotu Valiukevičiumi judu seni pažįstami?

Ne, pirmąsyk jį pamačiau atrankoje į „Euroviziją“ su daina „Yes, I Do“. Atsimenu, stebėjau, kaip jis dainavo sėdėdamas ant dėžės, ir galvojau, kokia įdomi asmenybė... O po metų Vaidotas parašė, jog visi jam pataria kreiptis į mane, kad sukurčiau kitos dainos choreografiją.

Visą tekstą gali skaityti tik ŽMONĖS programėlės prenumeratoriai

Turintiems prenumeratą ir programėlę telefone

Kodėl verta prenumeruoti ŽMONĖS telefono programėlę?
  • Net trys žurnalai už vieno kainą – ŽMONĖS, LAIMĖ ir LEGENDOS
  • Visus 3 žurnalus prenumeratoriai skaito pirmieji. ŽMONĖS – jau trečiadienio vakarą!
  • Pirmas mėnuo 0,99 Eur, o po to tik 4.99 Eur / mėn. Atsisakyti galėsite bet kada!
  • Žurnalo archyvas visada po ranka

Naujausi straipsniai