„The Roop“ – apie pasiryžimą vykti į Roterdamą: „Per dažnai save nuvertiname”

„The Roop“/Pauliaus Zaborskio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-17 11:21
Po 2018 metų nacionalinės atrankos į „Euroviziją“, „The Roop“ vis sulaukdavo žmonių klausimų, ar vėl žada dalyvauti. Pasak grupės, tai dar labiau sustiprino norą grįžti į konkursą. Praėjus dviems metams po „Yes, I Do” dainos išleidimo, „The Roop“ pristato naują „Eurovizijai“ skirtą kūrinį – „On Fire”.

„Šių metų daina yra apie tai, ką jau kelis metus savyje nešioju, stebiu aplinkoje. Tai – per greitas savęs „nurašymas“. Mes per dažnai save nuvertiname. Manome, kad neatitinkame standartų ar esame neįdomūs, per jauni, per seni“, – sako grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius.

„The Roop“/Pauliaus Zaborskio nuotr.
„The Roop“/Pauliaus Zaborskio nuotr.

Kalbėdamasis su vienu muzikos prodiuseriu Vaidotas sužinojo, kad dažnai pas muzikos kūrėjus atvykę dvidešimtmečiai teigia besijaučiantys per seni kažko pasiekti. Atlikėjas mano, kad jaunystės kultas mūsų šalyje yra per didelis ir neadekvatus.

„Žmonės, sulaukę 30 metų, jau jaučiasi be laiko pasenę ir beviltiški. Manau, tai nėra normalu. Pats su tokiomis mintimis taip pat susidūriau, bet stengiuosi keisti savo požiūrį, dirbti su dar didesne energija nei tuomet, kai man buvo 20 metų. Šia daina noriu ir savo klausytojams nusiųsti pasitikėjimo bei geros energijos. Mes visi galime būti, kuo norime, tada, kada norime, ir amžius neturi reikšmės“, – sako Vaidotas.

Pasak grupės, dainos pavadinimas „On Fire” reiškia jaumą būti pakylėtam, aistringam, susidomėjusiam, būti pilnam jėgų.

Nuotaikingą dainos vaizdo klipą kūrė režisierė Indrė Juškutė ir operatorius Adomas Jablonskis.

„Dažnai esame stebimi aplinkinių, lyg per padidinamąjį stiklą. Savęs ieškome kitų žmonių atspindžiuose, visuomenės nuomonėse, svetimuose žvilgsniuose, ir labai dažnai tas vaizdas būna nepilnas, kreivas. Tačiau, kai pradedi pasitikėti savimi – atspindžiai tampa tiesiog žaidimu”, – apie klipo idėją pasakoja režisierė Indrė.

„The Roop“ nariai paklausti, ar yra pasiruošę atstovauti Lietuvą, drąsiai sako „taip“. Jų stiprybė – amžius, patirtis, komanda ir profesionalumas. „The Roop“ pasirodys sausio 25 dieną.

Naujausi straipsniai