„The Rolling Stones“ žvaigždei – vėžys: „Kalbant atvirai, manęs čia neturėtų būti“

Ronnie Woodas ir Mickas Jaggeris iš „The Rolling Stones“ / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-07 09:50
Legendinės grupės „The Rolling Stones“ gitaristas Ronnie Woodas (70) prabilo apie iki šiol kruopščiai slėptą kovą su plaučių vėžiu. Muzikantui jau buvo atlikta operacija, per kurią buvo pašalinta dalis plaučio.

„Vieną savaitę viskas kybojo ant plauko. Užuolaidos galėjo nusileisti ir būtų atėjęs metas atsisveikinti“, – leidiniui „Mail on Sunday“ sakė R.Woodas.

Vėžio diagnozė muzikantui buvo nustatyta kiek daugiau nei prieš metus. R.Woodas metė rūkyti likus savaitei iki savo dvynukų gimimo 2016 m. gegužę. Tuomet gydytojas pasiūlė ilgamečiam rūkoriui išsamiai pasitikrinti sveikatą. Dėl visa ko.

„Pasakiau, darom tyrimus. O tada daktaras grįžo su naujienomis, jog mano kairį plautį ėda vėžys. Kalbant visiškai atvirai, manęs tai nenustebino... Gydytojas paklausė manęs, ką aš noriu toliau daryti, o mano atsakymas paprastas: Tiesiog ištraukit jį iš manęs“, – prisiminė grupės „The Rolling Stones“ narys.

Po to – savaitė laukimo. Per ją paaiškėjo, kiek toli pažengęs vėžys.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Buvau pasiruošęs blogoms naujienoms, tačiau kartu tikėjausi, kad viskas bus gerai. Niekam, išskyrus gydytojus, apie mano ligą nesakėme. Nenorėjome, kad ir kitiems tektų eiti per pragarą, į kurį patekome mes su žmona.

Jei būtų paaiškėję, kad vėžys plačiai paplito, būčiau atsisakęs chemoterapijos“, – atviravo R.Woodas.

Laimei, gydytojai nustatė, kad vėžinei daliai pašalinti pakaks penkių valandų trukmės operacijos.

„Dabar man viskas gerai, tik reikia pasitikrinti sveikatą kas tris mėnesius. Man neįtikėtinai pasisekė, bet aš visada turėjau ypatingą angelą sargą. Kalbant atvirai, manęs čia neturėtų būti“, – sakė R.Woodas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai