„The Rolling Stones“ narys 69-erių Ronnie Woodas pristatė pasauliui naujagimes dvynukes

Ronnie Woodas su žmona Sally ir dukterimis Gracie Jane bei Alice Rose / „Hello!“ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-20 09:41
Rokeris Ronnie Woodas (69 m.) su kone perpus jaunesne žmona Sally (38 m.) pristatė pasauliui savo naujagimes dukteris – gegužę gimusias dvynukes.

Pirmąsias mergaičių nuotraukas laimingi sutuoktiniai parodė žurnalo „Hello!“ viršelyje ir fotosesijoje, paskelbtoje per sekmadienį Jungtinėje Karalystėje švęstą Tėvo dieną.

„Ronnie nukirpo virkšteles ir mudu tiesiog laikėme savo kūdikius ir žiūrėjome į jų mažyčius veidelius, – pirmą savo gimdymą prisiminė rokerio žmona. – Mes abu verkėme. Tuo metu esi toks laimingas ir emocionalus, ašaros pačios rieda. Ronnie yra absoliučiai atsidavęs tėtis, padeda man, rūpinasi mumis visomis.“

„Šiuo metu aš tiesiog pasineriu į kiekvieną akimirką, kurią turime, – sakė laimingas tėtis. – Aš turiu Sally, savo gražią šeimą ir dvi nuostabias lėlytes mergaites. Viskas, apie ką galiu galvoti, yra tai, kad kažkam viršuje aš labai patinku.“

Gegužės pabaigoje gimusios dvynukės Gracie Jane ir Alice Rose – pirmos bendros Ronnie Woodas ir trečiosios jo žmonos, teatro prodiuserės atžalos.

Iš ankstesnių santykių „The Rolling Stones“ gitaristas turi keturis jau suaugusius vaikus (vienas jų – įvaikintas) bei dešimt anūkų.

Praėjusių metų pabaigoje pranešę, kad laukiasi dvynių, sutuoktiniai sulaukė nemažai kritikos – žmonės piktinosi, esą jiedu elgiasi savanaudiškai susilaukdami vaikų, kai jų tėvui – jau 69-eri metai. Tačiau tada Sally gynė savo vyrą: „Suprantu, kad kai kuriems žmonėms tai yra šokas, o kitiems juokinga, bet tie vaikai yra mylimi. Yra vaikų, kurie gimsta jaunesniems žmonėms, ir yra nemylimi. Tad kaip geriau?“​

Žmonės.lt primena, kad Ronnie Woodas ir Sally Humphreys susitikinėti pradėjo 2012-aisiais ir tų pačių metų gruodį slapta susituokė. Iki tol jie buvo pažįstami devynerius metus, tačiau bendravo tik kaip draugai.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai