„The Rolling Stones“ 50-ojo jubiliejaus proga įrašinėja naują albumą

Mickas Jaggeris įrašų studijoje Prancūzijoje / „Twitter“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-08-29 12:21
Nors grupės „The Rolling Stones“ narių bendras amžius siekia 273 metus, scenoje jie šėlioja it paaugliai, o savo šlovingų dienų muzikos industrijoje nė neketina palikti praeities šešėliuose. Praėjusią savaitę pasirodžius sero Micko Jaggerio (69) nuotraukai, kurioje jis laiko gitarą vienoje iš Paryžiaus įrašų studijų, žiniasklaidoje kunkuliavo gandai, kad legendiniai rokeriai grupės gyvavimo 50-čio proga išleis naują albumą.

Po nuotrauka Seras M.Jaggeris pridėjo prierašą; „Šią savaitę linksminomės įrašų studijoje Paryžiuje“. Žibalo į liepsną įpylė ir kita fotografija iš Paryžiaus, kurioje M.Jaggeris iš studijos išeina su savo grupės nariais: Ronnie Woodu (65), Keithu Richardsu (68) ir Charlie Wattsu (71), rašo portalas Dailymail.co.uk.

Paskutinę kompaktinę plokštelę „A Bigger Bang“ grupė išleido 2005-aisiais, tačiau DailyTelegpraph.co.uk duomenimis, grupė kuria dar niekur negirdėtas dainas ir įrašinėja albumą, skirtą jų penkiasdešimtmečio jubiliejui paminėti. Jį žada pristatyti šių metų pabaigoje.

Maža to, grupės metraštininku vadinamas žurnalistas Nico Zentgrafas patvirtino, kad „The Rolling Stones“ ėmė derėtis su prodiuseriu Donu Wasu – tuo pačiu vyruku, kuris padėjo rokeriams įrašyti 6 paskutinius albumus – dėl naujojo albumo. Matyt, grandiozinio turo, rengiamo jubiliejaus pažymėjimui, serui Mickui Jaggeriui negana.

O ką jau kalbėti apie oficialią grupės Facebook.com sieną, kurioje muzikantai gerbėjų kraują kaitino sakydami, kad šiomis dienomis jie lauktų „jaudinančių naujienų“. „Grupės nariai visuomet buvo velniškai paslaptingi. Tai jų sėkmės paslaptis. Todėl jie ir gyvuoja 50 metų“, – DailyTelegraph.co.uk sakė informatorius.

Paslapties šydo rokeriai tikrai nėra linkę atskleisti. Nors grupė ir nesutiko pasirodyti Londone išdygusioje olimpinėje scenoje, nes „The Rolling Stones“, anot jų lyderio, „dar nėra pasiruošę ropštis ant jokios scenos“, praėjusį mėnesį atidarytos jubiliejinės, grupei skirtos parodos metu seras M.Jaggeris pusę lūpų prasitarė: „Negaliu patikėti, kad prabėgo 50 metų. O jūs tikrai mus dar pamatysite grojančius“.

Jūsų dėmesiui akimirkos iš „The Rolling Stones“ jubiliejui skirtos parodos, kuri veikė šią vasarą:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai