„The Prodigy“ nesėkmės tęsiasi – sukrėtė dar viena netektis

„Supermenas“ Conas ir Keithas Flintas/Nuotraukos iš oficialaus „The Prodigy“ puslapio
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-13 15:32
Grupę „The Prodigy“ ir toliau persekioja giltinė – mirė grupės apsaugos darbuotojas, visur lydėdavęs grupės narius ir saugodavęs juos nuo visų įmanomų negandų.

„The Prodigy“ penktadienio vakarą pasidalijo skaudžia žinia. Mirė jų geras draugas, apsaugos darbuotojas Conas.

Conas, tarp grupės narių meiliai vadintas Supermenu, buvo ištikimas draugas bei pagalbininkas ir Keithui Flinthui, kurio gyvybė taip pat neseniai užgeso. 

The Prodigy

R.i.P Con . 🖤🔥 you always had our backs and looked after us for years , you got us out of many sticky situations on tour , you were a truly great man , in fact you were actually Superman - the people...

Yra daugybė kadrų, kuriuose Supermenas rūpinasi savo bičiuliais – nuotraukose tik keli iš daugelio pavyzdžių, koks svarbus buvo Cono vaidmuo „The Prodigy “ grupės veikloje.

Deja, tačiau Cono amžius ir mirties priežastis lieka neatskleisti – grupės nariai yra sukrėsti ir kol kas nenori dalytis jokiomis detalėmis.

Primename, kad kovą mirė grupės „The Prodigy“ siela. Garsus ne tik dėl savo išskirtinės išvaizdos (vien ko verta vizitine kortele tapusi spyglius primenanti šukuosena), bet ir originalių pasirodymų, nepailstamos energijos ir didžiuliuo pripažinimo tarp viso pasaulio melomanų Keithas Flintas mirė eidamas 49-uosius savo gyvenimo metus.

Naujausi straipsniai