„The Model Convention Baltics“ dalyvė Rasa Ciūnė viliasi, kad jos istorija įkvėps ne vieną

Rasa Ciūnė / Gedimino Žilinsko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-11 17:27
Naujienų portalas Žmonės.lt ir tarptautinė modelių paieška „The Model Convention Baltics“ toliau tęsia bendrą projektą ir pristato dar vieną jo dalyvę – Rasą Ciūnę. Mergina – žinomas fotomodelis, kuris išgyveno skaudžią gyvenimo dramą.

Trečioje klasėje jai buvo diagnozuotas šlaunikaulio auglys, po kurio sekė daugybė operacijų ir reabilitacijų. Tuomet dužo mergaitės svajonės, tačiau užaugus ji įrodė, kad net liga ir jos baisūs padariniai nėra karjeros stabdis.

„Viliuosi, kad mano istorija įkvėps kažkurią ar kažkurį į savo potencialą pažvelgti ryžtingiau“, – šypsosi mergina ir kviečia dalyvauti jau rudenį pirmą kartą Baltijos šalyse pasirodysiančiame „The Model Convention Baltics“ projekte.

TAIP PAT SKAITYKITE: Sukrečianti modelio Rasos Ciūnės istorija: kaulų vėžio sužalota koja netrukdo siekti karjeros

Gertrūdos Varnaitės nuotr.
Gertrūdos Varnaitės nuotr.

Mergina prisipažįsta, jog vaikystėje kaip ir kiekviena mergaitė svajojo tapti manekene arba dainininke, tačiau skaudūs išgyvenimai pakoregavo planus.

„Po žinios sekė chemoterapija, keli mėginimai pašalinti auglį. Mano istorija dar unikali ir tuo, jog tėveliai slėpė nuo manęs, kokia baisia liga sergu“, – pasakoja moteris. Tačiau Rasai ramentai nebuvo joks trukdis būti aktyviai ir netgi paauglystėje dėvėti aukštakulnius.

Gertrūdos Varnaitės nuotr.
Gertrūdos Varnaitės nuotr.

Visgi augant merginos koja trumpėjo, tačiau būdama 17 metų ji ryžosi ilginimo ir tiesinimo operacijai. Bet ir ši istorija nesibaigė gerai – lūžo titaninės plokštelės.

Istorijos tęsinį galėsite išgirsti jau kitą savaitę Žmonės.lt portale. Daugiau apie dramatišką Rasos istorija vaizdo įraše:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai