„The Doll House“ atidaryme – žinomi veidai, „MK drama queen“ deriniai ir išskirtiniai lietuviškos vasaros įvaizdžio sprendimai

Vilniuje atidaryti grožio namai „The Doll House“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-15 21:19
Trečiadienio vakarą Vilniaus centre duris atvėrė nauji grožio namai „The Doll House“. Jų įkūrėja – vizažistė ir plaukų stilistė Kristina Oganesian kelis mėnesius nekantravo, kada galės pakviesti pirmuosius klientus.
„Dirbant šioje srityje daugiau nei aštuonerius metus, natūraliai atėjo mintis, kad savo klienčių ratui norėčiau pasiūlyti daugiau grožio paslaugų po vienu stogu“, – apie grožio namų atidarymo idėją pasakoja mergina.

Renginio metu svečių laukė trijų lietuviškos vasaros įvaizdžių bei išskirtinių procedūrų pristatymas: „The Doll House“ visažo meistrių žingsnis po žingsnio modeliams Ievai Petrauskaitei, Dominikai Landyrevai ir Darjai Malenkovai atlikti makiažai, stilingos šukuosenos bei „MK drama queen“ kurtos suknelės, kombinezonas.

Vakaro viešnios turėjo galimybę išbandyti „The Doll House“ teikiamas grožio procedūras ir susipažinti su jų eiga – moterys buvo supažindintos su informacija, kuri reikalinga kiekvienam iš demonstruotų įvaizdžių nuo pagrindų iki siekiamo rezultato paruošti.
Renginyje apsilankė ir žinomi Lietuvos žmonės. K. Oganesian atidarymo proga sveikino Jonas Nainys, Maria Randers, Eglė Aršauskienė ir daugelis kitų. 

Vilniuje atidaryti grožio namai „The Doll House“ / Irmanto Gelūno/Žmonės Foto nuotr.
Vilniuje atidaryti grožio namai „The Doll House“ / Irmanto Gelūno/Žmonės Foto nuotr.

K. Oganesian – ne naujokė mados ir grožio pasaulyje. Mokydamasi Medicinos universiteto Maisto higienos fakultete mergina svajojo, kaip vilkės baltą chalatą ir tikrins maisto kokybę, tačiau viltys išblėso paskutiniais studijų metais. Ji ėmė ieškoti savęs iš naujo ir pasuko visažo bei kosmetologijos kursų keliu. Dalindamasi savo visažo projektų rezultatais socialiniuose tinkluose, Kristina suprato, kad jos hobis jau tapo traukos centru dėmesio sau nestokojančioms merginoms.

Darbas su garsenybių fotografu Gediminu Žilinsku, fotosesijų įvaizdžių kūrimas, žurnalų viršelių ruošimas, madų šou, visažo kursai, seminarai, individualūs mokymai – taip virė ir keitėsi meistrės gyvenimas jos anksčiau įkurtoje „KOKO“ studijoje. Būtent čia kartu su klientų poreikių augimu gimė ir svajonė įkurti daug daugiau paslaugų vienoje vietoje galinčius pasiūlyti grožios namus.
Vilniuje atidaryti grožio namai „The Doll House“ / Irmanto Gelūno/Žmonės Foto nuotr.
Vilniuje atidaryti grožio namai „The Doll House“ / Irmanto Gelūno/Žmonės Foto nuotr.

„Link savo svajonės – „The Doll House“ keliauju jau metus. Niekada nemaniau, kad šis projektas pareikalaus tiek jėgų, dėmesio, ryžto ir sunkaus darbo. Kasdien atiduodu visą save, kad šiuose lėlių namuose mylimiausi klientai jaustųsi nepakartojamai“, – įspūdžiais dalinasi grožio namų įkūrėja.

Kuo Naugarduko gatvėje įsikūrę K. Oganesian grožio namai skirsis nuo kitų sostinės grožio salonų? Tai vienintelė vieta Vilniuje, kur bus siūlomos gydomosios DR. HEDISON kosmetologinės procedūros. Tiesa, „The Doll House“ klientai galės pasimėgauti ir purškiamo įdegio procedūra, kurios trukmė vos 20 min., o rezultatai – stulbinantys.

„Nepamiršti, žinoma, bus ir visažo mokymai – rengsime seminarus tiek pradedančiosioms, tiek profesionalėms. Makiažo sau subtilybėmis dalinsimės su visomis norinčiomis, o nuo rudens planuojame rinkti ir paauglių grupes, kur jaunos merginos bus mokomos makiažo meno“, – pasakoja K. Oganesian ir priduria, kad kursų grupėse daugiausiai būna 4 žmonės, todėl pavyksta skirti daug dėmesio kiekvienam suinteresuotajam.

„The Doll House“ teikiamos visažo, manikiūro, pedikiūro, plaukų, blakstienų priežiūros, kosmetologinės, permanentinio makiažo, purškiamo įdegio paslaugos. Grožio namų meistrai padės klientėms atnaujinti įvaizdį, pasiruošti šventėms, ne tik atsižvelgiant į pageidavimus, bet ir pritaikant naujausias mados tendencijas.  

Temos:

Stilius Grožis

Naujausi straipsniai