Tėvyste besimėgaujantis atlikėjas Linas Adomaitis kviečia vilniečius susitikti koncerte

Linas Adomaitis/ Gabrieliaus Jauniškio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-11 08:45
„Mano vasaroje buvo daug Saulės!“, – gerai nusiteikęs sako atlikėjas ir šviežias tėtis Linas Adomaitis, kviesdamas vilniečius į koncertą „Vasaros terasoje“, rugsėjo 12 d., ketvirtadienį.

Vienas žymiausių Lietuvos muzikos prodiuserių ir dainininkų Linas Adomaitis nekantrauja susitikti su klausytojais: „Kaip visada tikiu, kad bus nepamirštamos dalybos tarp scenos ir publikos. Aš labai laukiu šio koncerto, nes Vasaros terasoje yra ypatinga aura ir nepaaiškinama energija.“

Prieš metus prie dainininko, prodiuserio, kompozitoriaus, aranžuotojo, dėstytojo bei smuikininko dar pridėjęs tėčio titulą, Linas pasakoja, jog būtent tai šiuo metu jį džiugina labiausiai: „Mane labiausiai džiugina dukrelės pasiekimai ir visi jos pirmi kartai. Pamenu labai džiaugiausi, kai po tėvo dienos ji pradėjo sakyti "tete tete".

Neseniai pasibaigusi dainininko vasara taip pat sukosi aplink atžalą: „Dabar visas gyvenimas ir sukasi būtent aplink ją. Saulė atėjo į mūsų gyvenimą kaip didžiausia dovana, ir šią vasarą mes pirmą kartą praleidome trise. Visgi, spėjau ir pasimėgauti Nidos kopomis bei sodybos miškais ir pievomis. Koncertų taip pat netrūko, tačiau visi jie buvo tokie šilti, kad negaliu jų vadinti darbu - tai savotiškas poilsis nuo poilsio.“

„Aš pavydžiu sau dėl daugelio priežasčių. Nes myliu, nes groju, nes turiu daug draugų! O kalbant apie mano koncertinius pasirodymus - tai svarbiausi ingredientai“, – linksmai apie vasaros pasirodymus pasakoja Linas.

14-tą sezoną gyvuojančioje „Vasaros terasoje“ ketvirtadienį Linas Adomaitis pasitiks su energiją pulsuojančia programa, atliekama drauge su ritmo grupe ir pritariamuoju vokalu. Linas pažada, jog gerbėjai „Vasaros terasoje” tikrai išgirs per 20 Lino kūrybos metų sukauptus ryškiausius hitus, tarp jų - „Ar tu ją matei?", „Lūpos kaip vyšnios", „Aš pavydžiu sau", „Vandenynai” ir kitus.

Vieno charizmatiškiausių šiandienos Lietuvos atlikėjų ateities planuose – nemažai koncertų. „Tačiau dideliam koncertiniam turui kaupiu jėgas kitiems metams. O šiuo metu džiaugiuosi kameriniais koncertais ir miestų šventėmis“, – sako dainininkas.

Ketvirtadienio vakarą vyksiantis Lino Adomaičio pasirodymas taps paskutiniu renginių serijos „Kalnapilis Nealkoholinis Summer Selection“ koncertu. Ši renginių serija viso „Vasaros Terasos“ sezono metu kvietė išgirsti vienus ryškiausių Lietuvos muzikos kūrėjų: „Flash Voyage“, „Despotin Fam“, „Junior A“, Vido Bareikio ir kitų.

 

Naujausi straipsniai