Tėvu tapęs „Žalgirio“ krepšininkas Lukas Lekavičius dukrai išrinko persų kilmės vardą

Lukas Lekavičius su mergina Melisa / soc. tinklų ir Teodoro Biliūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-20 17:51
Birželio 11 dieną tėvu tapęs Žalgirio“ krepšininkas Lukas Lekavičius (27) ir jo mylimoji Melina jau išrinko pirmagimei dukrai vardą.

Laiminga pora prieš kiek daugiau nei savaitę gimusią dukrelę pavadino Darija.

„Sunkiausia, bet kartu ir geriausia diena mano gyvenime buvo ta, kai mes pagaliau susitikome su savo angelu Darija“, – sekmadienį socialiniame tinkle pasidžiaugė krepšininko mylimoji ir pasidalino keliomis mažylės nuotraukomis.

„Negaliu žodžiais paaiškinti jausmo būti mama, ryšio su mažąja, jos kvapo ir laimės, kurią ji suteikia kiekvieną akimirką (net kai verkia)... Šiose nuotraukose yra viskas, kas man labiausiai patinka... Esu laiminga, kad turiu tave!“, – pridūrė Melina.

Vienoje iš jos pasidalintų nuotraukų krepšinininkas L.Lekavičius užfiksuotas ant rankų laikantis miegančią naujagimę Dariją, kitose – mieganti judviejų dukrelė.

Vardas Darija yra persų kilmės – jis yra vyriško vardo Darijus moteriška forma. Iš senovės persų vardo Dârayavahus: dâraya – valdyti ir vahu – turtai, gėrybės. Vardą vėliau adaptavo graikai ir romėnai, todėl jis tapo paprastesnis – Darijus, Darija.

Lukas Lekavičius su mylimąja Melina / Teodoro Biliūno nuotr.
Lukas Lekavičius su mylimąja Melina / Teodoro Biliūno nuotr.

Lytį pranešė originaliai

Per praėjusių metų Kūčias atskleidęs, kad su mylimąja Melina sūpuos kūdikį, krepšininkas Lukas Lekavičius sausį pasidalijo ir žinia, jog jų šeimą papildys mergaitė.

Apie tai, kad gims mergaitė Lukas užsiminė socialiniuose tinkluose. Sportininkas paviešino originalų vaizdo įrašą, kuriame jis deda kamuolį į krepšį ir jam leidžiantis ant žemės pasimato rožinių dažų debesis. 

„Tai berniukas ar mergaitė?“ – po video klausė Lukas. Gerbėjai iš karto suprato, kad pora turės dukrą.

Primename, jog naujieną apie šeimos pagausėjimą praėjusių metų gruodžio 24 dieną, per Kūčias, sportininkas taip pat paviešino socialiniuose tinkluose. Tą jis taip pat padarė šmaikščiai.

Anglų kalba Lukas tada rašė apie jųdviejų su Melina augintinį, kurio laukia naujos pareigos.

„Tylos, žmonės, jis dar nežino, jog greit taps didžiuoju broliu“, – juokavo žalgirietis. 

Žmonės.lt primena, kad pirmą kartą drauge pora pastebėta 2019 metų vasarą. Kartu jie atvyko į jau tradicija tapusią vasaros stovyklą Palangoje.

Anksčiau L.Lekavičius susitikinėjo su Lietuvos moterų futbolo rinktinės nare Ugne Šmitaite.

Naujausi straipsniai