Tėve, užsidenk akis: Bruce'o Williso dukra Tallulah provokuojančioje fotosesijoje parodė krūtis

Tallulah Willis / Tyler Shields nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Holivudo žvaigždžių Bruce'o Williso ir Demi Moore jauniausioji dukra Tallulah Willis (22 m.) – maištingos sielos mergina, tad prie jos išsišokimų tėvai greičiausiai jau yra pripratę. Tačiau naujausia jos fotosesija kažin ar pradžiugino garsiuosius tėvus...

Holivudo žvaigždžių atžala dalyvavo nepadorioje fotografo Tylerio Shieldso fotosesijoje, kur ne tik pozavo nuogomis krūtimis, bet ir imituodama masturbaciją – su rankomis kelnaitėse.

„Tyleris Shieldsas padarė šią nuotrauką savo naujai knygai! Myliu jį! Man patinka tai! Papai neturėtų būti paslėpti, bet...“ – pasidalinusi viena nuotrauka iš fotosesijos rašė Tallulah Willis.

Necenzūruotas fotosesijos nuotraukas galite pažiūrėti ČIA.

Bruce'as Willisas su dukromis Tallulah Willis ir Scout LaRue Willis / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.

Šios nuotraukos bus naujoje fotografo knygoje „Provocateur“, kuri prekyboje pasirodys sausio mėnesį. Tylerio Shieldso fotoalbumas kainuos apie 55 JAV dolerius.

Žmonės.lt primena, kad Bruce'as Willisas ir Demi Moore turi dar dvi vyresnes dukras – Rumer (28 m.) ir Scout LaRue (25 m.). Su antrąja žmona Emma Heming aktorius susilaukė dar dviejų dukterų – Mabel (4 m.) ir Evelyn (2 m.).

@thetylershields took this for his new book! I love him! I love this! Bloobs shouldn't have to be hidden but ¯\_(ツ)_/¯ #Provocateur

A photo posted by tallulah (Youthful Slimelord) (@buuski) on

Skaitykite daugiau