Tėvais tapę Domantas Sabonis su žmona Shashana Rosen parodė pirmąją kūdikio nuotrauką

Domantas Sabonis ir Shashana Rosen / Soc. tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Kovo 11-ąją Amerikoje krepšinį žaidžiantis Domantas Sabonis ir jo žmona Shashana Rosen susilaukė pirmagimio. Tėvyste besidžiaugianti pora kūdikį jau parodė savo gerbėjams.

Neseniai mama tapusi amerikietė Shashana Rosen savo ir Domanto Sabonio Instagramo paskyroje pasidalijo nėštumo kadrais, o tuo pačiu gerbėjus nustebino paviešinę ir pirmagimio nuotrauką, kuris gimė prieš savaitę.

Nuotraukoje kūdikis aprengtas su mėlynais drabužiais, ant jo mažų rankučių uždėtos pirštinaitės.

Kūdikio lyties ir vardo pora kol kas neatskleidė.

Nuotraukos:

Domanto Sabonio ir Shashanos Rosen kūdikis / Socialinių tinklų nuotr.

Primename, kad apie vaikelio gimimą D.Sabonis paskelbė spaudos konferencijos metu. Jos vaizdo įrašas kiek vėliau buvo patalpintas krepšinio klubo „Sacramento Kings“ socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje. Taip krepšinio klubas sveikino D.Sabonį ir S.Rosen sulaukus gandrų.

„Taip, mes susilaukėme kūdikio. Esu labai laimingas, buvau su žmona ir tai yra nuostabu“, – vaizdo įraše sakė pirmagimio susilaukęs krepšininkas.

Žmonės.lt primena, kad krepšininkas Domantas Sabonis su mylimąja Shashana Rosen susituokė 2021 metų rugpjūtį Prancūzijos Rivjeroje.

Iš pasidalytų nuotraukų matyti, kad pora susituokė prabangioje pilyje-viloje. Akyli krepšininko gyvenimo stebėtojai tąkart spėjo, kad vestuvių ceremonijai Prancūzijoje pora buvo pasirinkusi pajūrio vilą „Villa Ephrussi de Rothschild“.

Pora susižadėjo praeitų metų rugpjūtį. Džiugią žinią tuomet socialiniuose tinkluose pranešė būtent Domanto Sabonio mylimoji. Pasidalijusi žaisminga nuotrauka, kur pora užfiksuota vienas kito glėbyje, Shashana pokštavo, kad pagaliau pavyko sutramdyti svajonių jaunikį.

Fotogalerija:

Domantas Sabonis ir Shashana Rosen (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau