Kokia jūsų laimingų santykių paslaptis? Šis testas ją atskleis

Santykiai / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-25 15:00
Apie save ir romantiškus santykius galime kalbėti daug. Tačiau kartais vaizdai pasako daugiau nei kalbos. Nors daugelis mano, kad laimingos poros – vienodos, jie klysta. Pasirinkite nuotrauką ir sužinokite, kokie išties yra jūsų romantiški santykiai.
Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

1 – jūs esate ta pora, kuri nuolat žvelgia ta pačia kryptimi. Kitaip tariant, jūsų kelias yra bendras, todėl net spręsdami menkiausią klausimą, konsultuojatės su antrąja puse. Radote pigius kelionės bilietus? Tikrai neskubėsite jų pirkti nepasitarę su mylimuoju. Vakarienei užsimanėte makaronų? Paklausite, ką mano jūsų vyras / žmona. O kaip gali būti kitaip, jei tai jūsų artimiausias ir brangiausias žmogus?

2 – jums gera būti vienas kito glėbyje, nes tik tada, kai jaučiate palaikymą, artumą, manote, kad gyvenimas turi prasmę. Kartais žmonės juokaudami jūsų paklausia, ar nesate per daug „sulipę“, tačiau jums nė motais, ką galvoja kiti, svarbiausia, kaip jaučiatės jūs.

3 – jei pasirinkote šią nuotrauką, tikriausiai jums niekada kartu nebūna nuobodu ar liūdna. Net niūriausią dieną jūs sugalvojate ką nors, kas praskaidrina slogią nuotaiką. Manote, kad santykiuose svarbiausia nuolat keistis kartu, tobulėti ir išbandyti naujus dalykus.

4 – esate pora, kuriai labai svarbi romantika. Vakarienė prie žvakių šviesos ar gėlės kiekvieną savaitę jums atrodo tiesiog būtinas santykių prieskonis, be kurio kažko trūktų. Tikriausiai vis dar išgyvenate įsimylėjimo stadiją ir esate dėl vienas kito pasiryžę padaryti ką nors beprotiška.

5 – vieni žiūri viena kryptimi, kiti priešingomis, o štai jūs – vienas į kitą. Kitaip tariant, jūsų santykiuose jums svarbiausia išklausyti kitą, išgirsti nuomonę ir pasistengti rasti kompromisą. Barnius stengiatės užglaistyti išklausydami, ką jaučia antroji pusė. O tai itin nesavanaudiška.

6 – jūs esate tikra komanda ir to niekas negali paneigti. Abu žinote vienas kito stiprybes ir silpnybes, todėl stengiatės papildyti vienas kitą, padėti ten, kur kitam ne taip gerai sekasi. Ir priešingai – paskatinti, jei įžvelgiate potencialą. Tai tikriausiai pasireiškia ir kasdieniame gyvenime: jei vienas gamina valgyti, kitas plauna indus, jei vienas organizuoja kelionės maršrutą, kitas geriausiai žino, ką būtina sudėti į lagaminą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Psichoterapeutė: „Jei užpuolė rudeninis liūdesys, užteks arbatos, vilnonių kojinių ir geros draugijos“

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai