Testas: ką sako jūsų namai?

Namai / Vida Press iliustr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-30 18:06
Namai ten – kur širdis? O gal gerai ten, kur aš esu? Kokiu principu vadovautis gyvenime? Atsakykite į klausimus ir sužinokite, ką būstas byloja apie jūsų charakterį, motyvus ir troškimus.

1. Giminaitis nusipirko žemės ir ketina statyti išmanųjį namą. Kaip tai vertinate?

⬤Nuoširdžiai jį užjaučiate ir netikite, kad jam pasiseks.

⬛ Suprantate jo sprendimą ir svajojate apie ką nors panašaus.

☉ Žiūrite racionaliai: viskas gerai, kas gerai baigiasi...

⬥ Laukiate, kol jus pakvies į svečius, tada ir nuspręsite.

2. Pagrindiniai kriterijai, kuriais vadovaujatės įrengdama virtuvę:

⬥ Funkcionalumas, paprastumas, nesudėtinga priežiūra.

☉ Dizainas, grožis, lengvumas.

⬛ Jaukumas, šiluma, patogumas.

⬤Puiki įranga, modernumas, minimalizmas.

3. Jūsų akimis, idealios svetainės grindys yra:

⬛ Parketas ir kilimas.

⬤Kiliminė danga.

☉Laminuotas medis ar modernus linoleumas.

⬥Bet kokia danga, kad tik būtų lengvai valoma.

4. Kaip atrodo jūsų spintos ir sandėliukai?

⬤ Labai švarūs.

☉ Tobulai sutvarkyti.

⬛ Ne itin tvarkingi.

⬥ Tiesą sakant, baisiai.

5. Pietaujate viena. Tai reiškia:

☉ Vis tiek padengiate stalą ir sėdate prie jo.

⬤ Užkandate nesitraukdama nuo šaldytuvo.

⬥ Sukemšate sumuštinį prie kompiuterio ar televizoriaus.

⬛ Užkandžiaujate visą dieną, taigi nepietaujate išvis.

6. Didžiausias būsto trūkumas:

☉ Labai gerai girdimi kaimynai.

⬛ Nekoks vaizdas pro langą.

⬤ Trūksta vietos daiktams susidėti.

⬥ Mažytė virtuvė.

7. Jūsų svajonių vonios kambarys yra:

⬥Erdvus ir šviesus.

⬛ Dailus, patogus, elegantiškas.

⬤ Praktiškas ir pritaikytas jums.

☉Su vaizdu į miestą ar mišką!

8. Dideliame mieste svarbiausia, kad netoliese būtų:

⬤ Maisto parduotuvė.

☉ Parkas.

⬥ Viešojo transporto stotelė.

⬛ Draugų namai.

9. Idealūs namai pirmiausia turi būti:

⬤ Švarūs.

☉Gražiai apstatyti.

⬛ Patogūs.

⬥ Erdvūs.

10. Pagrindinis kriterijus renkantis buitinius elektros prietaisus yra:

⬥ Kaina.

⬤ Galia.

☉ Dizainas ir išvaizda.

⬛ Paprastumas ir patogumas naudoti.

11. Jūsų kaimynai vis remontuoja ir dailina namus. Ką apie tai manote?

⬛ Jie – tipiškos vartojimo visuomenės aukos.

☉ Kokie laimingi žmonės – visada turi, kuo pasidžiaugti.

⬥ Jie gal pamišę – patys sau prisidaro rūpesčių.

⬤ Hmm. Iš kur tokie pinigai, gal laimėjo loterijoje?!

12. Ar leistumėte kam nors apsistoti savo namuose, kai jūs, pavyzdžiui, atostogaujate?

⬥ Taip, dalyvaujame būsto mainų programoje.

⬛ Tik šeimos nariams.

☉ Ne, nebent išimtiniais atvejais.

⬤ Taip, jei būčiau tikra, kad namai nenukentės.

13. Jūsų namų sienas puošia:

⬥ Modernusis menas.

☉ Senųjų meistrų paveikslai.

⬛ Šeimos fotografijos.

⬤ Talentingo bičiulio kūriniai.

14. Nieko nėra malonesnio, nei pabusti ryte girdint:

⬤ Paukščių čiulbesį.

☉ Vaikų juoką.

⬛ Bažnyčios varpus.

⬥ Kavavirės garsą.

15. Geriausias komplimentas, kurį išgirdote apie savo namus:

⬛ Juose taip šilta būti...

⬤Jūsų skonis labai rafinuotas.

☉ Jūs – talentinga dizainerė.

⬥ Kaip puikiai organizuota erdvė!

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

Testo interpretacija

Suskaičiuokite, kurių simbolių surinkote daugiausia, ir sužinokite visas savo ir namų paslaptis.

KAIP JŪS MĄSTOTE?

Daugiausia

TVARKOS POREIKIS

Namuose labiausiai trokštate sukurti komfortišką ir saugią erdvę. Jums reikia nepriekaištingos švaros ir malonios akiai, funkcionalios tvarkos. Negalite pakęsti niekučių, pasklidusių po visą būstą ir nerandančių savo vietos. Jums nepatinka nereikalingi ar griozdiški daiktai – bet kokia kaina stengiatės juos išgyvendinti iš savo teritorijos.

Turbūt visai nekeista, kad jūs ir mąstote struktūriškai ir tvarkingai: būtent taip pasiekiate vidinę ramybę ir harmoniją. Tvarkos jausmas padeda jums įveikti sudėtingiausias situacijas. Kai nėra nieko, kas blaško dėmesį, pasaulyje sumažėja chaoso. Tada lengviau susidoroti su emocijomis ir atsikratyti abejonių savimi. Kas nekenčia dulkių ant stalo, tas nekenčia jų ir sieloje – štai jūsų gyvenimo ir veiklos principas.

Nepamirškite pasilepinti – kuo dažniau, tuo geriau. Nebūkite pernelyg griežta, leiskite veikti vaizduotei ir pasiduokite kūrybos impulsams, pavyzdžiui, nudažykite sienas apelsinų spalva. Arba pamėginkite priderinti prie tvarkingos erdvės visiškai iš jos iškrintantį daiktą: seną kilimą, močiutės siuvinėtą sentimentalų peizažą ar vaiko piešinį – net jei jie neatlieka jokios naudingos funkcijos.

Daugiausia

NAMŲ PARODA

Jums reikalinga estetiška ir rafinuota teritorija, kurioje galima gyventi. Vertinate pusiausvyrą ir harmoniją, stiliaus ir komforto derinį. Pagal šiuos principus renkatės ir baldus, ir namų dekorą. Ir, aišku, jūsų namai – jūsų tobuli namai – puikiai atspindi šeimininkės charakterį: jūs – drąsi, kliaujatės intuicija ir nebijote jausmų.

Rafinuotas interjeras kai ką ir pridengia: už jo patogu pasislėpti. Pabrėždama išorinį tobulumą ir rafinuotumą, tarsi saugote jautriausią asmenybės pusę. Geros manieros ir išorinis grožis užgožia tikrąją jus: galite atrodyti šiek tiek susikausčiusi. Ką gi, nieko baisaus, jei toks jūsų tikslas. Galų gale nelakstote gatvėmis pusnuogė, tai kodėl visų akivaizdoje turėtumėte išrengti sielą?!

Leiskite sau rizikuoti ir atsiskleisti – žmonių, kuriais įmanoma pasitikėti, ne tiek jau mažai ir visada galima praplėsti jų ratą. Išmokite toleruoti kitų trūkumus – taip tapsite atlaidesnė pati sau. Niekas nesugrius, jei iš vakaro neišplausite grindų ar nenuvalysite dulkių. Pagaliau netobulumas – irgi gyvenimo puošmena. Nebijokite pasaulio – jis pats privengia jūsų (arba yra jums abejingas).

Daugiausia

LOVA IR PUSRYČIAI

Namai – toli gražu ne svarbiausias dalykas jūsų gyvenime. Žinoma, stengiatės, kad gyvenamoji vieta būtų patogi, jauki ir funkcionali, bet nenorite tam skirti nei energijos, nei lėšų. Negali būti nė kalbos, kad eikvotumėte savo neįkainojamą laisvalaikį rankdarbiams kurti ar interjerui dekoruoti, – ir taip turite, ką veikti. Namai – tai vieta, kur jūs miegate (vadinasi, pakanka patogios lovos) ir valgote (taigi reikalinga kavavirė ir viryklė). Orkaitė jau būtų nereikalinga prabanga.

Esate tikra, kad laimė nebūtinai gyvena po tuo pačiu stogu, – greičiau ją galima rasti plačiajame pasaulyje. Labiausiai vertinate santykius tarp žmonių, esate atvira pažintims, naujoms vietoms ir apskritai nuotykiams. Jūsų devizas – laisvės siekis. Jūs – absoliuti altruistė, visada susirūpinusi dėl kitų. Nemėgstate medituoti, daug svarstyti ir niekada nesakote „negaliu“. Kitiems.

Bet pasvarstyti teks. Ir suderinti altruizmą su meile sau, kurios stokojate. Niekas nesistengs dėl jūsų komforto ir gerovės, jei nesirūpinsite pati. Pradėkite nuo smulkmenų: naujos patalynės, pagalvės, antklodės ir šlepečių. Eidama namo parsineškite puokštę tulpių ir dėžutę skanios kavos. Mokykitės pažinti ir pamilti save. Kada, jei ne dabar, pradėti romaną, trunkantį visą gyvenimą?!

Daugiausia

MANO LIZDELIS

Namai jums – ne tvirtovė, o kur kas daugiau – tikra dangaus karalystė. Čia jaučiatės saugi savo mažos visatos valdovė. Turite teisę – juk pati ją pastatėte. Jums nereikia namų, panašių į interjero parodą, perfekcionizmas irgi svetimas. Tačiau svarbu, kad čia būtų šilta, jauku ir patogu. Ir kad jaustumėtės gerai. Jūsų namuose vietą randa tik daiktai, susiję su gerais prisiminimais, svarbiais žmonėmis ar apskritai ypatingi jums.

Namai – tarsi apsaugos zona, skirianti jus ir realybę, kuri nebūtinai draugiška. Uždarėte duris – ir, sudie, atšiaurus pasauli. Kalbant apie emocijas, jūs lygiai taip pat vertinate ramybę ir draugiškumą, tikrus jausmus ir absoliutų pasitikėjimą. Jokio pasipūtimo, noro atrodyti geresnei, nei esate. Dėmesio – pavojus: užgniaužti neigiamas emocijas nereiškia jų nejausti. Anksčiau ar vėliau reikia išeiti iš namų, anksčiau ar vėliau reikia išmokti leistis į konfliktą ir pykti.

Neužsidarykite savo saugiame kokone. Juolab kad saugumas – tik iliuzija. Atverkite duris, langus ir įsileiskite pasaulį – į namus ir į sielą. Įkvėpkite gaivaus oro ir neduokite sau uždusti tarp servetėlių ir pagalvėlių. Tik šitaip galėsite iš visos širdies džiaugtis ir savo namais, ir gyvenimu.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai