Testas. Ką apie jus atskleidžia nagų forma

Manikiūras / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-24 11:00
Pasmalsaukime! Kokia nagų forma jums prie širdies? Kuri jums būdinga iš prigimties? O gal kažkurios formą renkatės specialiai, nes ji jums labiausiai patinka?

Žvilgtelėkite į paveikslėlį ir sužinokite, kaip nagų forma apibrėžia jūsų asmenybę ir charakterį.

15min nuotr.
15min nuotr.

1. Kvadratinė. Iš išorės ar žmonėms, kurie jūsų nepažįsta, atrodote rimta, o kartais ir labai rūsti, tad geriau su jumis nejuokauti. Tačiau artimi draugai ir šeima pasakytų, kad jums tikrai netrūksta žaismingumo, linksmumo bei draugiškumo. Gyvenime jūs nebijote rizikuoti, o darbe esate patikimas ir sunkiai įveikiamas lyderis.

2. Kampuoto ovalo forma. Esate tikrai romantikė. Turite lakią ir nuostabią vaizduotę, jums netrūksta kūrybingumo, tad pavadinę jus kūrybinga asmenybe žmonės tikrai nesuklystų. Nesvarbu, kokia tai sritis bebūtų – nuo darbo, dizaino, asmeninio gyvenimo ar gaminimo – visame tame jūs pasitelkiate savo vaizduotę. Esate labai įžvalgi ir matote tai, ko kiti nepastebi. Žmonės mėgsta leisti laiką kartu su jumis, kadangi esate atsipalaidavusi ir laisva.

3 ir 4. Ovali arba apvali forma. Esate labai draugiška, vertinate sukurtus ryšius su aplinkiniais, tad juos puoselėjate ir džiaugiatės metų metus. Nepaisant to, kad jus supa daug draugų, kurie su malonumu jus palaiko, nesate iš tų, kurie seka paskui minią. Jums patinka turėti savo nuomonę ir elgtis taip, kaip priimtina jums pačiai. Nepasiduodate emocijoms, stengiatės išlaikyti šviesią galvą, o kadangi esate iš prigimties taiki, dažnai išsprendžiate įvairius konfliktus. Darbe jums netrūksta logikos, patikimumo ir išminties.

Taip pat skaitykite: 5 faktai apie žmogaus psichologiją, kurie jus nustebins

5. Migdolo forma. Kai reikalai pakrypsta sunkiai suvaldoma linkme ir jūs esate šalia, aplinkiniams belieka džiaugtis. Esate labai stipri asmenybė ir lojali, ištikima draugė. Žmonės jus myli už nuoširdumą, atvirumą ir dėl to, kad esate miela. Profesine prasme, jums labiausiai tinka rūpintis kitais, kadangi jūs padedate žmonėms patikėti savo jėgomis.

6 ir 7. Smailūs trumpi ir smailūs ilgi nagai. Jūsų nagai, kaip ir jūsų protas – aštrūs. Jums netrūksta kūrybingumo, išminties, apsukrumo. Aplinkiniai vertina jūsų inovatyvias idėjas ir žino, kad jums nėra neįveikiamų dalykų.

 

8. Į viršų platėjanti forma. Visada sakote tiesą ir tai, kas jūsų galvoje. Gal dėl tokios savybės kartais pakliūnate į bėdą! Jūsų atvirumas ir nuoširdumas padeda apsiginti nuo nemalonių žmonių, tačiau kartais jūsų patarimai, nuomonė ar atviras atsakymas gali kaip tik sudrumsti taikią aplinką. Geriausiai jūs sutartumėte su apvalių ar ovalių nagų formų savininkėmis, kadangi jos žino, kaip susidoroti su nejaukiais momentais tam tikroje situacijoje ir įvertinti jūsų nuoširdumą.  

9 ir 10. Įvairios trikampės smailėjančios formos. Jūs dirbate labai sunkiai visose gyvenimo srityse – nuo sporto salės iki darbo ar asmeninių santykių. Ir niekas jūsų niekada nesustabdys, kol jūs nepasieksite savo taikinio. Puikiai sugebate atlikti kelis darbus vienu metu. Jūsų ambicijos ir pozityvus mąstymas užkrečia ir įkvepia kitus, taigi nepasiduokite – jūsų laukia puikūs rezultatai.

Taip pat skaitykite: Testas. Ką lūpdažio forma atskleidžia apie jūsų asmenybę

Ji24.lt

Naujausi straipsniai