Testas: iššifruokite slapčiausias savo fantazijas

Moteris / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Kartais bananas yra tik bananas, bet mūsų intymios fantazijos retai kada susijusios vien su pliku seksu. Pabandykite jas iššifruoti ir galbūt geriau suprasite savo slapčiausią nerimą ir baimes, kurių net nedrįstate pripažinti!

KAS JUMS KELIA DIDŽIAUSIĄ NERIMĄ AR STRESĄ

Kokios erotinės fantazijos jus dažniausiai lanko? Pasirinkite bet kuriuos tris atsakymus:

A seksas per prievartą;

B seksas su kino ar scenos žvaigžde, nūdienos ar praeities garsenybe;

A seksas surištomis rankomis ir užrištomis akimis;

B aktas su keliais vyrais vienu metu;

D sekso seansas viešumoje;

C intymus kontaktas su moterimi;

D apsinuoginti ir glamonėti save vyrų akivaizdoje;

C intymus kontaktas su nepažįstamuoju.

Jūsų rezultatai

Suskaičiuokite, kokių raidžių jūsų atsakymuose daugiausia. Jei surinkote vienodai, pridėkite vieną papildomą balą variantui, kuris jus labiausiai traukia. Įvertinkite rezultatus ir nepamirškite: testas ne apie patį seksą, o apie baimes.

Daugiausia A

Nė giliai kapstyti nereikia: jūs pavargote būti savarankiška ir visada viską spręsti. Fantazijos apie surišimą ir prievartą visai nereiškia, kad trokštate sutikti maniaką artimiausioje požeminėje perėjoje. Jos greičiau padeda jums pabūti bloga moterimi ir drauge nesijausti kaltai – juk nesate atsakinga už savo mintis: jos pačios atėjo, kaip čia pasipriešinsi?! Gali būti, kad taip pasireiškia vidinė prieštara: jūs neleidžiate sau įgyvendinti kokio nors sprendimo ar plano, nes jie, kaip regis, kertasi su jūsų reputacija ar vidinėmis nuostatomis. „Nesankcionuotas seksas“ – vienas iš būdų sublimuotis, bet gal geriau nespausti savęs taip stipriai. Atleiskite savikontrolės gniaužtus.

Daugiausia B

Gali būti, kad jūsų gyvenimo rėmai tapo per ankšti. Paprastai tariant, vyras ar vyrai, su kuriais mylitės, nebegali patenkinti tam tikrų savo damos poreikių – ir net nebūtinai intymių. Sielos gilumoje manotės esanti pernelyg seksuali, pernelyg alkana įspūdžių, stipri ir talentinga. Ypač palyginti su partneriu. Jums trūksta galios – lovoje, šeimoje, darbe. Norisi visko ir daug, o tas noras verčia ieškoti, kaip įgyvendinti ambicijas. Ekshibicionistinio sekso seanso nerekomenduojame, bet gal tiks naujas meilužis, vibratorius, karjeros postas ar bent tobulinimosi kursai. Neskubėkite sugriauti visko savo kelyje – reputacija net mūsų laikais šį tą reiškia.

Daugiausia C

Seksualinės fantazijos apie seksą su moterimi ar nepažįstamuoju liudija ne apie jūsų lesbietiškus polinkius, o... apie problemas namuose ar buityje. Jums sekasi darbe, gal net kopiate karjeros laiptais, mielai dirbate viršvalandžius, dalyvaujate visuomeninių organizacijų veikloje ir rimtai svarstote baigti dar kokius mokslus. Žodžiu, esate pasirengusi viskam, kad tik vakare nereikėtų grįžti namo. Ten nuobodu ar neramu ir neretai jūs pati neleidžiate sau prisipažinti, kad kas nors ne taip. Bet kokia veikla atrodo kaip saugus prieglobstis, deja, amžinai taip tęstis negali: teks pripažinti problemą ir ką nors keisti – butą, lovą ar vyrą, su kuriuo miegate.

Daugiausia D

Sakyti tiesą ne visuomet lengva ir malonu, bet jūs pavargote apsimetinėti ir slėpti savo mintis bei nuomonę. Fantazijos apie seksą kitų žmonių akivaizdoje iššifruojamos gana nesunkiai: jos atspindi svajones apie atvirumą, pasitikėjimą, šiltus ir draugiškus ryšius. Nebenorite apsimetinėti ir atrodyti geresnė ar gražesnė, nei esate, ir kreipiatės į pasaulį ir artimiausius žmones su vienu prašymu – mylėkite mane tokią, kokia esu, juk aš – gera... O gal jums pačiai trūksta gebėjimo pasitikėti žmonėmis ir atverti širdį jausmams ir būtent todėl jaučiatės vieniša? Pamėginkite ugdyti įgūdžius bendrauti ir pažiūrėkite, kas iš to išeis.

KAS ESATE JŪSŲ MEILĖS SCENARIJUJE

Atidžiai perskaitykite visus scenarijus ir pasirinkite tuos, kurie jums atrodo erotiškiausi:

n mylėtis su uniformuotu vyru, nesvarbu, iš kokios istorinės epochos;

¨ herojė vilki prabangiais šilkiniais apatiniais ar ištaigingu nėriniuotu peniuaru;

n partneris – dieviško grožio ir gal net nežemiškos kilmės;

· šokis su moterimi baigiasi bučiniais ir aistringu seksu;

² meilės aktas virtuvėje (braškės, plakta grietinėlė, šampanas...);

· seksas baseine ar jūroje;

² aktas su buvusiu vyru, meilužiu ar pirmąja meile;

¨ erotiniai žaidimai su vibratoriumi ar kitais žaisliukais.

PAPILDOMAS KLAUSIMAS

Koks jūsų sekso fetišas:

· tinklinės kojinės su kojaraiščiais;

² ištaigingi kailiniai;

n aukštakulniai;

¨ šilkinis korsetas.

Jūsų rezultatai

Suskaičiuokite, kokių simbolių jūsų atsakymuose daugiausia, ir įvertinkite rezultatus. Jei tinka keli scenarijai, atsakykite į papildomą klausimą apie sekso fetišą ir pridėkite prie rezultato atsakymą.

Daugiausia n

Jūsų scenarijus. Paprastai stengiatės surasti žmogų, kuris padarytų viską, ką norite, ir taip, kaip reikia jums. Lengvai deleguojate pareigas ir laikotės išminties, kad jei nuo problemų galima atsipirkti, tai – ne problemos, o išlaidos. Puikiai mokate pasikrauti kitų žmonių energija. Galite būti valdinga, bet prireikus lengvai pasitraukiate iš dėmesio centro. Manipuliacija – štai jūsų mėgstamas įrankis valdyti visatą. Jums reikia ne šlovės, o pinigų ir naudos.

Kokia jūs herojė. Mėgstate fantazuoti, kaip vyrai puola jums po kojomis. Gyvenime irgi stengiatės dominuoti – nebūtinai dalydama tiesioginius įsakymus, bet primygtinai patarinėdama arba gana subtiliai manipuliuodama („Ak, man taip skauda galvą.“, „Ne, ne, man neliūdna, BET...“). Nemėgstate konkurencijos ir kritikos – mielai girdėtumėte tik pagyrimus ir teigiamus vertinimus.

Kad pabaiga būtų laiminga. Harmonijos ir ramybės ieškokite muzikoje ir knygose. Nevenkite susitikimų su draugais – tai irgi galimybė išlaikyti dvasios pusiausvyrą. Raskite tų, kuriems reikia jūsų pagalbos, – tai leis neprarasti jautrumo. Nebijokite realizuoti savo dominantinių fantazijų miegamajame – tai vienas iš būdų neperkelti jų į realų gyvenimą ir drauge saugiklis, padedantis jums pačiai netapti bjauria ragana.

Daugiausia ¨

Jūsų scenarijus. Dviveidystė, gudrybės, apgaulė – gal kai kam tokios priemonės ir neatrodo tinkamos, bet jūsų arsenale dažnai naudojamos. Kas mes tokie, kad jus smerktume, tačiau vienas niuansas: sudėtinga nuolatos apsimetinėti tuo, kuo nesi, ir be perstojo kaitalioti kaukes (kitąsyk galite užmiršti, kaip atrodo jūsų tikrasis veidas, o ir kaukė rizikuoja priaugti). Todėl bent jau namuose leiskite sau pabūti savimi ir atsipalaiduoti.

Kokia jūs herojė. Kaukės ir noras veikti iš pasalų slepia vieną tiesą, kurią jūs pati žinote, – menką savivertę ir kompleksus. Jūs norite atrodyti ideali: graži, seksualiai patraukli, puikiai išauklėta, rafinuota ir protinga (sąrašą galite papildyti). Komplimentai („Ak, šita moteris nedaro klaidų.“) džiugina, bet neįmanoma kiekvieną dieną laikyti egzaminus, laukti, kaip jus įvertins aplinkiniai, ir neužsidirbti neurozės ar kelių. Pervargęs žmogus nebegeba valdytis ir tobulas įvaizdis subyra.

Kad pabaiga būtų laiminga. Mokykitės spontaniškai sakyti „ne, aš noriu“ ir „man patinka“, o ne įtemptai galvoti, kokio atsakymo iš jūsų tikisi pašnekovas. Nebijokite primygtinai parodyti savo laimėjimų, nelaukite, kol juos pastebės kiti. Kuklumas – ne jūsų papuošalas, nes neįvertinti rezultatai jums kelia neviltį. Antra vertus, būtų geriau sumažinti priklausomybę nuo aplinkinių.

Daugiausia ·

Jūsų scenarijus. Sprendimus diktuoja emocijos ir nesąžiningi žmonės gali lengvai pasinaudoti meilės poreikiu. Jei jūsų erotinis scenarijus – seksas su savo lyties atstove, gali būti, kad jums trūksta draugiško palaikymo. Pagalvokite, kokią moterį spaudžiate glėbyje: jei menama partnerė – vyriška, pabandykite ieškoti šilumos tarp kolegų. Jei moteriška – remkitės santykiais su mama ar drauge. Pasirinkote žaidimus vandenyje? Per daug analizuojate ir galvojate ir per mažai veikiate.

Kokia jūs herojė. Kad ir kaip ten būtų, jums labai reikia poilsio, švelnumo ir visokeriopos meilės apraiškų. Ir dar neblogai būtų sutikti žmogų, kuris bent laikinai perimtų vairą, leistų atsikratyti nerimo, baimės ir pabūti savimi – kupina prieštaringų pageidavimų ir nešukuotais plaukais. Viso pasaulio psichoterapeutai negali garantuoti, kad visada mąstysite ir elgsitės teisingai.

Kad pabaiga būtų laiminga. Pamėginkite perkelti dalį naštos partneriui – bent jau kasdienius reikalus. Skirkite daugiau dėmesio sau kasdienybėje – sekmadienį ilgiau pagulėkite lovoje, jei norite, pagaliau imkite ir išgerkite ten kavos, pastovėkite po karšto dušo srove. Rūpinkitės savimi taip, kaip rūpintumėtės artimuoju, kuriam reikia pagalbos, ir pamatysite efektą.

Daugiausia ²

Jūsų scenarijus. Mintys apie seksą su eksu visai nereiškia, kad išties norite jį susigrąžinti. Tai reiškia, kad pripratote sunkią akimirką ieškoti stiprybės ar bent paguodos praeityje ir esate ne itin patenkinta dabartimi. Fantazijos apie braškes su šampanu rodo, kad metas susirūpinti dvasinio gyvenimo apraiškomis – keisti kasdienes mintis ir įprastą manierą veikti. Atsibodo laikytis įprasto siužeto, o ką nors keisti trūksta jėgų? Susikaupkite ir ryžkitės.

Kokia jūs herojė. Siekianti stabilumo ir gyvenime, ir miegamajame. Jums svarbu emocinis artumas su partneriu, greičiausiai esate iš tų moterų, kurios neieško partnerių įvairovės, ir mintis, kad iki amžiaus galo bus su tuo pačiu partneriu, džiugina, o ne gąsdina. Papildoma sąlyga – abipusis pasitikėjimas. Antra medalio ir charakterio pusė – itin vertinate pinigus: jums jie – saugumo šaltinis ir dėl jo esate pasirengusi daug kam. Beje, net stabilias moteris kartais suvilioja permainos.

Kad pabaiga būtų laiminga. Prisipažinkite sau, ko norite. Ir – nieko bloga trokšti materialinės gerovės, tik apsvarstykite, kiek galite leistis į kompromisus jos siekdama ir kada pinigai pasidaro nebeverti pastangų. Saugumas ir gerovė – nebūtinai laimės sinonimai. Stabilumo siekį ir permainų ilgesį galima suderinti: keiskite šukuosenas, stilių, namų interjerą, keliaukite. Gyvenimas atrodys įvairus, o jo pagrindai liks tvirti. Pradėkite rašyti erotines istorijas.

Skaitykite daugiau