„Teslos“ įkūrėjas Elonas Muskas ir atlikėja Grimes susilaukė vaiko: porai gimė sūnus

Grimes ir Elonas Muskas/Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Kanadiečių elektroninės muzikos atlikėja Claire Boucher, geriau pažįstama sceniniu slapyvardžiu Grimes, su JAV verslininku, filantropu Elonu Musku susilaukė sūnaus.

Apie džiugią naujieną socialiniuose tinkluose paskelbė pats milijardierius E. Muskas. 

„Mama ir vaikelis laikosi gerai“, – rašė vyras.

Tiesa, gerbėjus intrigavo tai, ar kartu paskelbtame įraše paminėtas raidžių junginys „X Æ A-12 Musk“ yra išrinktas sūnaus vardas.

Tai pirmasis vaikelis atlikėjai Grimes, tačiau E. Muskas jau turi penkis sūnus iš ankstesnės santuokos. Tiesa, pirmasis jo sūnus mirė 2002 metais, būdamas vos dešimties savaičių.

Grimes ir Elonas Muskas pirmą kartą drauge pasirodė metų mados pokylyje „Met Gala“ 2018-aisiais. Nuo to laiko daug dėmesio sulaukęs „Tesla“ įkūrėjas apie savo santykius viešumoje nebuvo linkęs atvirauti. 

Apie tai, kad naujoji Elono Musko partnerė laukiasi jo kūdikio imta kalbėti po to, kai Grimes Instagrame paviešino dviprasmiškas mintis keliančią nuotrauką. 

Primename, kad E. Muską bei Grimes suvedė atsitiktinumas ir... humoro jausmas. Savo tviterio žinutėje Muskas kažkada pajuokavo apie baziliską ir dirbtinį intelektą, ir paaiškėjo, kad Claire Boucher jau rašė apie tai: 2015 metais sukūrė dainą „Flesh Without Blood“, kurios personažas – basiliskas, „pasmerktas amžinoms dirbtinio intelekto kančioms ir panašus į Mariją Antuanetę“.

Suintriguotas verslininkas atsakė muzikantei, Grimes nustebo, kad pirmąkart per trejus metus kas nors suprato, kodėl jos daina – juokinga. Žinutė po žinutės ir virtualus flirtas virto realiu.

Grimes ir Elonas Muskas/Vida Press nuotr.

Vizionierių verslininką jau seniai traukia nepaprastos damos. Vien susituokęs jis buvo triskart (su aktore Talulah Riley – du sykius). O 2012 metais muzikoje debiutavusią Claire žurnalas „New Musical Express“ pavadino viena įdomiausių nūdienos atlikėjų. Ji – vegetarė dėl politinių sumetimų, vengia ir pieno produktų, tačiau nėra fanatikė – sako, jog nenusimarintų badu, jei po ranka nebūtų jokio kito maisto. Grimes – kategoriška sunkiųjų narkotikų priešininkė ir niekada nepamiršta, kiek draugų prarado per kvaišalus ir alkoholį. O dar ji švepluoja ir laiko tai ne trūkumu, bet privalumu.

Elonas Muskas ir Grimes (8 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau