„Tesla“ įkūrėjo smūgis buvusiai Johnny Deppo žmonai Amber Heard

Amber Heard ir Elonas Muskas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-06 12:52
Amerikiečių aktorė Amber Heard (31) buvo atsigavusi po skandalingų skyrybų su aktoriumi Johnny Deppu.

Moteris net užmezgė naujus santykius. Ir ne su bet kuo – su ir vienu įtakingiausių planetos žmonių, milijardieriumi Elonu Musku (45).

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tačiau „The Mail“ šaltinis teigia, kad pora išsiskyrė: „Viskas baigta. Amber šiuo metu sugniuždyta. Tai buvo jo sprendimas. Tai baigėsi prieš savaitę. Amber moka manipuliuoti, yra savanaudė. Elonas grįžo į Los Andželą, ji stengiasi atsigauti Australijoje“.

Elono Musko artimas bičiulis jau anksčiau buvo pareiškęs, kad dauguma garsenybės aplinkos žmonių į naująją draugystę žiūri neigiamai.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Elonas mėgsta ekstravagantiškas moteris, tad nenuostabu, kad jam patiko Amber Heard. Tačiau visi žino, kad jos reputacija prasta, mes baiminamės, kad ji gali sudaužyti Elonui širdį“, – kalbėjo milijardieriaus aplinkos žmogus.

Elonas Muskas norėjo su Amber Heard susipažinti senokai, 2013-aisiais, kai kartu dirbo režisieriaus Roberto Rodriguezo juostoje „Mačetė žudo“.

Tiesa, tuomet Elonas su Amber neturėjo nė vienos bendros scenos. Elonas Muskas paprašė režisieriaus surengti bendrą vakarienę visiems filmavimo dalyviams, tačiau Amber Heard joje nepasirodė. Tuo metu aktorė draugavo su kolega Johnny Deppu ir ketino už jo ištekėti. Tačiau tai nesutrukdė Elonui Muskui nusiųsti jai kvietimą vakarienės į Los Andželą.

Amber Heard sutiko pavakarieniauti, tačiau nepaisant to, kad praleido puikų vakarą, pareiškė, kad Johnny Deppo ji nemes. Tuomet Elonas Muskas grįžo pas savo buvusią žmoną Talulah Riley ir vedė ją antrą kartą.

2016-ųjų liepą Amber Heard ir Elono Musko bendravimas vėl atsinaujino. Milijardierius išgyveno eilines skyrybas su antrąja žmona, o Amber buvo paskendusi teismo procesuose su Johnny Deppu. Šių metų sausį jiedu nustojo slėpti savo santykius.

Žmonės.lt primena, kad 2013-aisiais „Time“ įtraukė Eloną Muską į įtakingiausių pasaulio žmonių šimtuką. Elonas Muskas užima ne vienas svarbias pareigas, jis – „SpaceX“, „Tesla Motors“ vadovas ir produktų kūrėjas, „SolarCity“ ir „OpenAI“ tarybos pirmininkas. Jo turtas vertinamas 12,7 mlrd. JAV dolerių.

Elonas Muskas buvo tris kartus vedęs, turi šešis vaikus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai