„Tesla“ įkūrėjas Elonas Muskas susitaikė su Amber Heard?

Amber Heard ir Elonas Muskas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pastarosios savaitės amerikiečių aktorei Amber Heard (31) ir kompanijos „Tesla“ įkūrėjui Elonui Muskui (45) emociškai buvo intensyvios.

Iš pradžių pasirodė žinia, kad jiedu išsiskyrė po kelių mėnesių draugystės. Priežastis – laiko trūkumas susitikimams. „Tesla“ ir „SpaceX“ kompanijoms vadovaujantis Elonas Muskas nuolat užimtas, Amber Heard nuo pavasario filmuojasi Australijoje. Nors kalbama, kad iškilo aplinkybių, „kurių negalėjo priimti pats Elonas“.

Kitą dieną po žinios apie garsios poros išsiskyrimą, prabilo pats Elonas Muskas.

„Noriu sustabdyti visą šį kilusį triukšmą. Paaiškinu: mes su Amber dabar ne kartu, bet liekame draugais ir labai artimais draugais, mylinčiais vienas kitą. Romanas per atstumą – tai nepaprasta užduotis, ypač, kai kiekvienas paniręs į savo veiklą, – rašė garsus vyras Amber Heard „Instagram'o" komentaruose ir pridūrė, – nors niekas nežino, kaip viskas susiklostys rytoj“.

Faktą patvirtino ir pati aktorė, kuri, pasak artimų jai šaltinių, jautėsi išsunkta.

Tačiau neseniai vėl pasirodė žinių, kad pora buvo susitikusi, kartu pusryčiavo ir aistringai bučiavosi. Pastarojo įvykio kol kas nekomentavo nė vienas.

Elonas Muskas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„The Mail“ šaltinis anksčiau teigė: „Amber moka manipuliuoti, yra savanaudė“.

Elono Musko artimas bičiulis jau anksčiau buvo pareiškęs, kad dauguma garsenybės aplinkos žmonių į naująją draugystę žiūri neigiamai.

Elonas Muskas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Elonas mėgsta ekstravagantiškas moteris, tad nenuostabu, kad jam patiko Amber Heard. Tačiau visi žino, kad jos reputacija prasta, mes baiminamės, kad ji gali sudaužyti Elonui širdį“, – kalbėjo milijardieriaus aplinkos žmogus.

Elonas Muskas norėjo su Amber Heard susipažinti senokai, 2013-aisiais, kai kartu dirbo režisieriaus Roberto Rodriguezo juostoje „Mačetė žudo“.

Tiesa, tuomet Elonas su Amber neturėjo nė vienos bendros scenos. Elonas Muskas paprašė režisieriaus surengti bendrą vakarienę visiems filmavimo dalyviams, tačiau Amber Heard joje nepasirodė. Tuo metu aktorė draugavo su kolega Johnny Deppu ir ketino už jo ištekėti. Tačiau tai nesutrukdė Elonui Muskui nusiųsti jai kvietimą vakarienės į Los Andželą.

Amber Heard sutiko pavakarieniauti, tačiau nepaisant to, kad praleido puikų vakarą, pareiškė, kad Johnny Deppo ji nemes. Tuomet Elonas Muskas grįžo pas savo buvusią žmoną Talulah Riley ir vedė ją antrą kartą.

2016-ųjų liepą Amber Heard ir Elono Musko bendravimas vėl atsinaujino. Milijardierius išgyveno eilines skyrybas su antrąja žmona, o Amber buvo paskendusi teismo procesuose su Johnny Deppu. Šių metų sausį jiedu nustojo slėpti savo santykius.

Žmonės.lt primena, kad 2013-aisiais „Time“ įtraukė Eloną Muską į įtakingiausių pasaulio žmonių šimtuką. Elonas Muskas užima ne vienas svarbias pareigas, jis – „SpaceX“, „Tesla Motors“ vadovas ir produktų kūrėjas, „SolarCity“ ir „OpenAI“ tarybos pirmininkas. Jo turtas vertinamas 12,7 mlrd. JAV dolerių.

Elonas Muskas buvo tris kartus vedęs, turi šešis vaikus.

Johnny Deppas ir Amber Heard (23 nuotr.)
+17

Skaitykite daugiau