„Tesla“ įkūrėjas Elonas Muskas ir aktorė Amber Heard – vėl kartu

Amber Heard ir Elonas Muskas
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Amerikiečių aktorė Amber Heard (31), atsigavusi po skandalingų skyrybų su aktoriumi Johnny Deppu, užmezgė santykius su vienu įtakingiausių planetos žmonių, milijardieriumi Elonu Musku (46).

Tačiau neilgam.

Elonas Muskas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„The Mail“ šaltinis teigė, kad 2017 m. rugpjūčio mėnesį pora išsiskyrė: „Viskas baigta. Amber šiuo metu sugniuždyta. Tai buvo jo sprendimas. Amber moka manipuliuoti, yra savanaudė. Elonas grįžo į Los Andželą, ji stengiasi atsigauti Australijoje“.

Elono Musko artimas bičiulis jau anksčiau buvo pareiškęs, kad dauguma garsenybės aplinkos žmonių į naująją draugystę žiūri neigiamai.

Elonas Muskas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kad išsiskyrė su aktore, buvo viešai pareiškęs ir pats Elonas Muskas.

„Man prireiks laiko, kad grįžčiau į buvusį gyvenimo ritmą. Išsiskyriau su mergina, kurią tikrai buvau įsimylėjęs, man dabar skaudu“, – tuomet kalbėjo garsus vyras.

Elonas Muskas ir Amber Heard Los Andžele 2017-ųjų gruodį / „Scanpix“ nuotr.

Tačiau netrukus po interviu pora pastebėta kartu. Jiedu neigė susiėjimo faktą, tačiau neseniai kartu su Elono Musko šeima Amber Heard atostogavo Čilėje.

Santjago restorano „El Taringa“ socialinėje paskyroje pasirodė nuotrauka, kurioje Amber Heard ir Elonas Muskas užfiksuoti su draugais vakarieniaujantys. Pati aktorė dalijasi savo vienos nuotraukomis iš Santjago paplūdimių.

Elonas Muskas norėjo su Amber Heard susipažinti senokai, 2013-aisiais, kai kartu dirbo režisieriaus Roberto Rodriguezo juostoje „Mačetė žudo“.

Tiesa, tuomet Elonas su Amber neturėjo nė vienos bendros scenos. Elonas Muskas paprašė režisieriaus surengti bendrą vakarienę visiems filmavimo dalyviams, tačiau Amber Heard joje nepasirodė. Tuo metu aktorė draugavo su kolega Johnny Deppu ir ketino už jo ištekėti. Tačiau tai nesutrukdė Elonui Muskui nusiųsti jai kvietimą vakarienės į Los Andželą.

Amber Heard sutiko pavakarieniauti, tačiau nepaisant to, kad praleido puikų vakarą, pareiškė, kad Johnny Deppo ji nemes. Tuomet Elonas Muskas grįžo pas savo buvusią žmoną Talulah Riley ir vedė ją antrą kartą.

2016-ųjų liepą Amber Heard ir Elono Musko bendravimas vėl atsinaujino. Milijardierius išgyveno eilines skyrybas su antrąja žmona, o Amber buvo paskendusi teismo procesuose su Johnny Deppu. Šių metų sausį jiedu nustojo slėpti savo santykius.

Žmonės.lt primena, kad 2013-aisiais „Time“ įtraukė Eloną Muską į įtakingiausių pasaulio žmonių šimtuką. Elonas Muskas užima ne vienas svarbias pareigas, jis – „SpaceX“, „Tesla Motors“ vadovas ir produktų kūrėjas, „SolarCity“ ir „OpenAI“ tarybos pirmininkas. Jo turtas vertinamas 12,7 mlrd. JAV dolerių.

Elonas Muskas buvo tris kartus vedęs, turi šešis vaikus.

Elonas Muskas ir Amber Heard Los Andžele 2017-ųjų gruodį (3 nuotr.)
„Scanpix“ nuotr.
Johnny Deppas ir Amber Heard (23 nuotr.)
+17

Skaitykite daugiau