Tenisu „užsikrėtęs“ R. Mackevičius ir S .Kučas suvienija jėgas bendram tikslui

Rolandas Mackevičius ir Simas Kučas/ Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-20 19:53
Televizijos ir radijo laidų vedėjas „Radistas“ Rolandas Mackevičius dažnai matomas televizijos ekranuose bei socialiniuose tinkluose. Šįkart garsų vyrą jau šį šeštadienį bus galima pamatyti visai kitame amplua – SEB arenos teniso kortuose su teniso rakete rankoje ir buvusiu profesionalu žaidėju Simu Kuču vienoje tinklo pusėje. Du puikiai pažįstami vyrai šeštadienį drauge sieks aukščiausių vietų „TennisPark dvejetų turnyre“.

Kaip atskleidė R.Mackevičius, būtent Simą galėtume vadinti jo teniso piršliu, atvedusiu į šią kelionę, kuri dabar yra virtusi netgi fanatizmu.

 „Į tenisą mane atvedė Simas Kučas, man būnant Palangoje, pasikvietęs išbandyti šią sporto šaką. Iš pradžių dvejojau, bet buvo geras oras, turėjau laisvo laiko, išbandžiau, dovanų gavau teniso raketę ir nuo to laiko buvau įviliotas į teniso pinkles. Tas pirmas kartas taip užkabino, kad po vasaros susiradau trenerį Vilniuje ir pradėjau lankyti treniruotes tris kartus per savaitę. Supratau, kad turiu tobulinti savo įgūdžius, pačią techniką“, – pirmąją pažintį su tenisu prisiminė pramogų pasaulio atstovas.

Rolandas Mackevičius ir Simas Kučas/ Organizatorių nuotr.
Rolandas Mackevičius ir Simas Kučas/ Organizatorių nuotr.

Nors „Radisto“ darbo knygelė pilna įvairiausių veiklų, tenisui jis teigia visada atrandantis laiko, netgi iš arti stebėjo prestižinį teniso turnyrą Didžiojoje Britanijoje, o labiausiai ši sporto šaka jį žavi savo kultūra.

 „Dabar tenisas užima didžiulę dalį mano laisvo laiko. Į rankas raketę paimu net 5-6 kartus per savaitę, užsikrėčiau tenisu, pradėjau dar labiau gilinti savo žinias. Tenisas labai žavi savo kultūra. Man patinka, kad jame nėra kontakto, galima žaisti tiek vienetuose, tiek dvejetuose ir kasdien išmokti kažko naujo. Draugai, pamatę mano fanatizmą tenisui, padovanojo kelionę į Vimbldono turnyrą“, – pasakojo R.Mackevičius.

Dar ne taip seniai pirmuosius žingsnius teniso kortu žengęs garsusis vyras taip užsikrėtė tenisu, jam taip patiko ta vyraujanti įtampa turnyrų metu, kad ir pats ne per seniausiai pradėjo dalyvauti vienetų mačuose, o šeštadienį pirmą kartą sudalyvaus ir dvejetų turnyre. Porą „Radistui“ sudarys dažnai įžymybių teniso treneriu vadinimas Lietuvos teniso rinktinės nariu buvęs S.Kučas.

„Pagalvojau, kad treniruotės treniruotėmis, tačiau ir pats turiu išbandyti save mėgėjų turnyruose. Visada smagu susipažinti ir atrasti naujų bendraminčių, išbandyti savo jėgas. Daug pasiekimų turnyruose dar neturiu, tačiau galbūt žaidimas dvejetuose su Simu taps nauju atradimu man pačiam. Tai iššūkis labiau Simui. Aš esu tik mėgėjas, o jis buvęs profesionalus teniso žaidėjas. Mano pagrindinė užduotis bus jį užvesti rimtai kovai, nes jis neretai pameta motyvaciją arba šiek tiek pagaili savo varžovų“, – optimistiškai į priekį žvelgė Rolandas.

Rolandas Mackevičius ir Simas Kučas/ Organizatorių nuotr.
Rolandas Mackevičius ir Simas Kučas/ Organizatorių nuotr.

Tuo tarpu „TennisPark“ vyriausiasis treneris ir vienas iš turnyro organizatorių S.Kučas negaili gražių žodžių savo kolegai ir tiki jo sėkme ne tik karjeroje, tačiau ir teniso kortuose.

„Labai džiaugiuosi dar vienu mūsų turnyru. Su kiekvienomis varžybomis tobulėja ne tik dalyviai, tačiau ir mes. Rolandą pasikviečiau sužaisti kartu su manimi stiprioje grupėje vien tam, kad jis savo kailiu pamatytų dar aukštesnį lygį. Kilti aukštyn galima tik varžantis su stipriais varžovai. Aš per savo karjerą sužaidžiau begales turnyrų, tad dabar norisi matyti tobulėjančius savo auklėtinius. Noriu, kad Rolandas pamatytų teniso virtuvę iš dar kitos pusės. Galiu jam pasakyti tik gražius žodžius, nes tai vienas iš nedaugelio, kurio akys visada dega tenisu. Jam tai pati pradžia tenise, tad bandysime drauge iškovoti aukščiausias vietas“, – kalbėjo žinomą vyrą į porą pakvietęs teniso treneris.

Naujausi straipsniai