Teniso žvaigždė Borisas Beckeris prašo visuomenės pagalbos surasti jo trofėjus

Borisas Beckeris - pasaulio teniso legenda / Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vokiečių tenisininkas Borisas Beckeris (50) praėjusio amžiaus devintame dešimtmetyje buvo Vilbldono karalius – tikra didžiojo teniso žvaigždė, numeris 1 pasaulyje.

Tačiau apie pelnytus trofėjus jis susimąstė tik dabar. Bet ne norėdamas prisiminti šlovingus laikus. Trofėjus Borisas Beckeris nori parduoti, praneša straitstimes.com, kad galėtų pataisyti savo finansinę padėtį. Tačiau negali jų rasti!

Kalba apie tai, kad pardavus trofėjus būtų galima sušvelninti finansinę krizę, prasidėjo praėjusią vasarą. Birželio mėnesį Londono aukščiausiasis teismas pateikė ieškinį dėl bankroto. Įsiskolinta suma siekia 54 milijonus svarų sterlingų.

Buvusi teniso žvaigždė ne kartą bandė išvengti mokesčių ir investuodavo pinigus į abejotinos reputacijos kompanijas. Sukantis iš padėties Borisui Beckeriui pasiūlyta įvertinti šeimos sidabrą namuose Vokietijoje – jo vertė apie 7 milijonus svarų sterlingų, taip pat – įkeisti 5 milijonų JAV dolerių vertės namą Maljorkoje. Speciali bankroto komisija privalėjo netgi įvertinti jo trofėjų vertę, tačiau Borisas Beckeris atsisakė juos parduoti, bent jau taip jis buvo pareiškęs praėjusių metų spalio mėnesį.

Ir štai atėjus momentui, kai trofėjus žūtbūt būtina parduoti, pasirodo, jie nesudėti pas žvaigždę namuose ant lentynos. Iš viso neaišku, kur jie. Pats Borisas Beckeris neturi žalio supratimo, kur jie.

Apie tai pranešė pati buvusi teniso žvaigždė – kartu su bankroto patikėtiniais iš „Smith & Williamson“ kompanijos jis paviešino oficialų pareiškimą: „Dalies pono Beckerio trofėjų neįmanoma rasti. Jis neprisimena, kur jie galėtų būti. Jungtinės Karalystės teniso klubas, Vokietijos teniso federacija, JAV teniso asociacija ir Tarptautiniai teniso rūmai jų neturi taip pat. Todėl Borisas Beckeris kreipiasi į visuomenę pagalbos: svarbi bet kokia informacija, galinti padėti surasti svarbiuosius prizus“.

Dingo patys svarbiausi trys trofėjai: trijų Vimbldono turnyrų – pergalę Borisas Beckeris šventė 1985, 1986 ir 1989 metais. Pirmą trofėjų jis pelnė būdamas tik 17 metų ir tapo pačiu jauniausiu laimėtoju per visą turnyro istoriją. Taip pat sportininkas negali rasti trofėjų iš „Australian Open“ žaidynių 1991 ir 1996 metais, „President's Challenge Cup“ apdovanojimų 1985 ir 1989 metais bei „Renshaw Cup“, pelnyto 1989-aisiais.

Borisas Beckeris su Vimbldono taure 1995 m.

„Borisas iš tiesų nežino, kur jo prizai. Atrodo, devintame praėjusio dešimtmetyje kai kas buvo itin užimtas ir paprasčiausiai nesirūpino, kur dėti vieną po kito pelnomus prizus“, – „Evening Standard“ pacitavo artimą buvusiam tenisininkui šaltinį.

Borisas Beckeris - su „Australian Open“ apdovanojimu 1996 m.

Situacija ir rimta, ir šiek tiek juokinga vienu metu – iš Boriso Beckerio netgi pasišaipoma dėl jo atminties, neva kaip galima nesirūpinti tokiais svarbiais dalykais.

Borisas Beckeris - pasaulio teniso legenda (5 nuotr.)
+2

Skaitykite daugiau