Tenerifėje su mylimuoju Ronaldu atostogavusi Vasha ispanišku maistu nesusižavėjo

Gabrielė Grygolaitytė-Vasha su mylimuoju Ronaldu Rutkausku / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Neseniai lagaminus po atostogų Tenerifėje iškrovusi dainininkė Gabrielė Grygolaitytė-Vasha į kelioninį bagažą vėl krauna poilsiui būtinus daiktus. Šįkart skrenda į Turkiją. Šeštą mėnesį besilaukianti žinoma atlikėja ten išvyksta su mylimuoju krepšininku Ronaldu Rutkausku ir draugais.

„Pasibaigus krepšinio sezonui, Ronaldas stengiasi pailsėti ir sukaupti jėgų rudeniui. Be to, Turkija bus paskutinė šalis, kur, laukdama kūdikio, dar galėsiu apsilankyti. Tiesiog manau, kad vėliau keliauti bus pavojinga“, – sakė G.Grygolaitytė-Vasha.

Ji sako Turkijoje atostogausianti pirmą kartą, o poilsio vietą šįkart parinko Ronaldas. Pasak dainininkės, ji žino tik tiek, kad mėgausis penkių žvaigždučių viešbučio ir maitinimo programos „viskas įskaičiuota“ privalumais. „Šįkart nuo baseino toli niekur neisiu!“, – juokėsi G.Grygolaitytė-Vasha.

Gabrielė Grygolaitytė-Vasha su mylimuoju Ronaldu Rutkausku / Asmeninio albumo nuotr.

Tenerifėje ji taip pat viešėjo su R. Rutkausku. Į kelionę kartu vyko ir mama, dainininkė Viktorija Mauručaitė, jos sužadėtinis, prodiuseris Artūras Butkevičius ir sesuo Angela. Mažajai tai buvo pirmoji kelionė į užsienį.

„Angela daug maudėsi ir mažai valgė. Ne viskas, ką jai siūlėme, patiko“, – sakė Vasha.

Gabrielė Grygolaitytė-Vasha su mylimuoju Ronaldu Rutkausku / Asmeninio albumo nuotr.

Ir ji, ir Viktorija Mauručaitė neslepia iš ispaniško maisto taip pat tikėjosi daugiau. Dainininkėms draugai buvo papasakoję apie Tenerifėje tiekiamas jūros gėrybes ir vaisius.

„Gal mes tiesiog neradome tų kavinių, kuriose maistas būtų paruoštas taip, kaip byloja Ispanijos gerbėjai?“, – svarstė pašnekovė.

Jai buvo sudėtinga ir vaikščioti kalnuotomis salos vietovėmis. Tuomet, kai karšta, pasak G.Grygolaitytės-Vashos, sudėtinga ir nusileisti, ir užkopti į kalnelį, o tai tenka daryti ne kartą per dieną.

Labiausiai Tenerifėje keliautojus sužavėjo Teidės ugnikalnis ir Loro parkas. Pastarajame įspūdį paliko gyvūnų gausa. „Orkų dydis tikrai įspūdingas, o delfinų šou Klaipėdoje man patiko labiau“, – su šypsena sakė Vasha.

Gabrielės Grygolaitytės-Vashos atostogos Tenerifėje (35 nuotr.)
+29
Skaitykite daugiau