Tenerifėje su artimaisiais viešėjusi Eglė Straleckaitė: „Nauja energija įkvėpė kitokiems atradimams“

Eglės Straleckaitės atostogos Tenerifėje / Asmeninio albumo nuotr.
Kristina Kučinskaitė
Šaltinis: Žmonės
AA

Šokėja ir trenerė Eglė Straleckaitė su pačiais artimiausiais žmonėmis neseniai mėgavosi laiku Tenerifėje. „Jei čia būtų buvę dar keli šeimos nariai bei draugai, manau, kad viešnagė užsitęstų“, – juokiasi iš šiltų kraštų neseniai sugrįžusi moteris. Eglė neslepia – saulė ją įkvepė naujoms idėjoms.

„Mums visiems to labai reikėjo. Pabuvimo kartu, saulės, naujų įspūdžių ir poilsio nuo įtampos bei nuolatinio laukimo“, – atvirai apie visam pasauliui nelengvą laikotarpį bei asmeninius išgyvenimus portalui Žmonės.lt sako E.Straleckaitė.

Dar rudenį koronavirusu persirgusi visa Straleckų šeima su nekantrumu laukė, kada baigsis neįtikėtinai ilgai užsitesęs, suplanuotus darbus sustabdęs ir namuose visus įkalinęs karantinas. Pasak Eglės, tikru išbandymu tapo ir jos mylima veikla.

„Šokių treniruotes vedžiau nuotoliniu būdu. Tai tikrai visai kitoks jausmas ir iššūkis nei bendraujant su auklėtiniais gyvai“, – tikina E.Straleckaitė.

Eglės Straleckaitės atostogos Tenerifėje / Asmeninio albumo nuotr.

E.Straleckaitė neslepia – ilgą laiką Lietuvoje dirbus nuotoliniu būdu, labai norėjosi trumpam atsikvėpti, pailsėti ir atgauti jėgas bei kasdienę motyvaciją.

„Tenerifėje kas rytą bėgiodama krosą, klausiau muzikos ir kūriau naujas choreografijas bei idėjas. Užplūdusi energija įkvėpė ir kitokiems atradimams – nusprendžiau kelis saulėtus, nuotolinius užsiėmimus surengti savo šokėjams, o besiilsintieji Tenerifėje praėjusį sekmadienį galėjo prisijungti prie nemokamos treniruotės, kurią vedžiau ant vandenyno kranto“, – apie aktyvų laisvalaikį svečioje šalyje pasakoja pašnekovė. 

Eglės Straleckaitės atostogos Tenerifėje / Asmeninio albumo nuotr.

Eglė atvirauja, kad saulėto krašto teikiami malonumai ypatingai džiugino jos dukrą Vakarę. 

„Šiluma, vanduo, gamta patinka visiems, bet daugiausiai emocijų tai kėlė Vakarytei. O kai mačiau besišypsantį vaiką, regis, daugiau nieko ir nebereikėjo, – sako E.Straleckaitė.

„Be to, akys žibėjo ne tik dukrelei – ji pas mus tokia, kad jai visur gerai. Viešnagė patiko ir mamai su tėčiu – o tai matyti buvo labai gera. Be viso to, ir pati jaučiau tokį džiaugsmą, kad jei Tenerifėje būtų buvę dar keli svarbiausi šeimos nariai bei draugai, manau, kad viešnagė būtų užsitęsusi“, – neslepia Eglė.

Šokėja prisipažįsta, kad nepaisant kaukių ir šiokių tokių ribojimų, kaip kavinėse sėdeti po keturis, paplūdimyje laikytis atstumo ir panašiai, Tenerifėje viskas atrodė kaip seniau – žmonės tiesiog gyveno. Karantinas ten dabar labai švelnus.

Eglės Straleckaitės atostogos Tenerifėje / Asmeninio albumo nuotr.

Anksčiau Tenerifėje jau viešėjusi Eglė su malonumu dar kartą aplankė visas žinomiausias salos vietas.

„Iki šiol norėdavosi iš kelionių parsivežti kuo daugiau įspūdžių. O dabar suprantu, kad nesvarbu „kur“, bet reikšminga „su kuo“ keliauji. Mylimi žmonės palaiko, pradžiugina, pasidalina viskuo ir, atrodo, tuo juodojo periodo lyg nė nebuvo. Kartais tiesiog būtina šiek tiek atsitraukti, kad norėtum sugrįžti į savo rutiną“, – įsitikinusi E.Straleckaitė.

Eglės Straleckaitės atostogos Tenerifėje (11 nuotr.)
+5
Skaitykite daugiau