Tendencijos: Karo atspindžiai pavasario madoje

Sonios Rykiel 2015 m. pavasario-vasaros kolekcijos modelis / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-17 11:17
Karinis stilius šį sezoną nėra pats populiariausias. Bet jis vyrauja Marco Jacobso kolekcijoje, yra pamėgtas „Gucci“ ir kitų. O viena iš labiausiai fotografuotų mados savaitės viešnių Clara Raz vilkėjo patį tikriausią karinį mundurą.

Vadinasi, greitosios mados parduotuvės būtinai pasiūlys vieną kitą militaristinį rūbą. Be to, galvojant plačiau, vargiai prisimintume pavasarį be militaristinių motyvų ar tos pačios kilmės sarfario stiliaus.

Marco Jacobso kolekcijoje vyrauja pilnas karinio stiliaus komplektas: pilkos ir chaki spalvos, didžiulės klostuotos kišenės, diržai, auksinės sagos. Aišku, Jacobsas visa tai stilizuoja, siuva iš kašmyro, šilko, džersio, o ir sagos ant jo rūbų atrodo kaip inkrustacijos. Panašiai militaristinę klasiką interpretuoja „Chanel“, „Sonia Rykiel“, „Max Mara“, „Ralph Lauren“, „Acne Studio“.

Dažnai kariniai motyvai naudojami laisviau: maskuojamieji audiniai įgauna romantiško atspalvio, o griežti švarkai ir liemenės derinami su suknelėmis.

Dažnai kariniai motyvai naudojami laisviau: maskuojamieji audiniai įgauna romantiško atspalvio, o griežti švarkai ir liemenės derinami su besiplaikstančiomis suknelėmis. Aukso vidurys – „Gucci“ kolekcija. Jos drabužiuose millitaristiniai dalykėliai labai gražiai suplakami su rytietiškais, kaubojiškais, hipiškais, o XX amžiaus uniformų detalės – su Napoleono laikų paveldu. 

15min.lt

Temos:

Mada Mada

Naujausi straipsniai