„Ten Walls“ ir Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras surengė įspūdingą koncertą

„Ten Walls“ ir Lietuvos Valstybinio Simfoninio Orkestro koncertas Trakų pilies kieme/ Pauliaus Peleckio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-11 09:51
Elektroninės muzikos kūrėjas ir prodiuseris Marijus Adomaitis, žinomas slapyvardžiu „Ten Walls“, šeštadienį surengė vieną įspūdingiausių koncertų savo karjeroje. Trakų pilyje atlikėjas koncertavo kartu su maestro Gintaro Rinkevičiaus vadovaujamu Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru. Čia buvo pristatytas išskirtinis koncertas „Symphony“, kuriame naujai suskambėjo „Ten Walls“ geriausi kūriniai ir didžiausi hitai.

Ambicingas sumanymas surengti koncertą su simfoniniu orkestru brendo ilgai. „Ten Walls“ ir Gintaras Rinkevičius šią idėją svarstė ne vienerius metus, kol pagaliau sulaukė tinkamo laiko. Ilgai brandintame koncerte „Symphony“ nuskambės specialiai orkestrui aranžuoti populiariausi „Ten Walls“ kūriniai.

„Įgyvendinti projektą su simfoniniu orkestru buvo didelė svajonė ir šiai idėjai reikėjo laiko. Anksčiau esu gavęs ne vieną pasiūlymą atlikti savo muziką su orkestru, tačiau tik dabar jaučiuosi tam pasirengęs“, – prieš koncertą kalbėjo Marijus Adomaitis.

Išskirtiniame „Ten Walls“ ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncerte Trakų pilyje grojo daugybė muzikantų. Žiūrovai scenoje matė „Metų atlikėjo“, „Metų elektronikos“ ir „Metų proveržio“ titulus „M.A.M.A.“ apdovanojimuose pelniusį „Daddy Was A Milkman“. Prie „Ten Walls“ taip pat prisijungė ir dar vienas maestro – vienas žymiausių Lietuvoje pianistų Petras Geniušas. „Ten Walls“ kūrybą kartu su Marijumi Adomaičiu atliko 70-ties muzikantų orkestras, vadovaujamas maestro Gintaro Rinkevičiaus. 

Koncerto akimirkas rasite nuotraukų galerijoje:

Temos:
Muzika

Naujausi straipsniai