„Ten Walls“ ir Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras ruošia įspūdingą koncertą

Gintaras Rinkevičius ir „Ten Walls“ / A. Oshepkovo ir P. Vėberio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-08 16:20
Elektroninės muzikos kūrėjas ir prodiuseris Marijus Adomaitis, žinomas slapyvardžiu „Ten Walls“, jau šį šeštadienį (rugpjūčio 10 d.) surengs vieną įspūdingiausių koncertų savo karjeroje. Trakų pilyje atlikėjas koncertuos kartu su maestro Gintaro Rinkevičiaus vadovaujamu Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru. Čia bus pristatytas išskirtinis koncertas „Symphony“, kuriame naujai suskambės „Ten Walls“ geriausi kūriniai ir didžiausi hitai.

Išskirtinis koncertas „Symphony“

Ambicingas sumanymas surengti koncertą su simfoniniu orkestru brendo ilgai. „Ten Walls“ ir Gintaras Rinkevičius šią idėją svarstė ne vienerius metus, kol pagaliau sulaukė tinkamo laiko. Ilgai brandintame koncerte „Symphony“ nuskambės specialiai orkestrui aranžuoti populiariausi „Ten Walls“ kūriniai. Gerbėjai išgirs „Gotham“, „Requiem“, visame pasaulyje dideliu hitu tapusį „Walking With Elephants“ ir daugelį kitų kūrinių.

„Įgyvendinti projektą su simfoniniu orkestru buvo didelė svajonė ir šiai idėjai reikėjo laiko. Anksčiau esu gavęs ne vieną pasiūlymą atlikti savo muziką su orkestru, tačiau tik dabar jaučiuosi tam pasirengęs“, – apie būsimą koncertą sako Marijus Adomaitis.

Ten Walls ir LVSO - Trakai

Music event in Trakai, Lithuania by Live Nation Lithuania and 3 others on Saturday, August 10 2019 with 3.8K people interested and 879 people going. 29...

Scenoje – įspūdingas muzikantų skaičius

Išskirtiniame „Ten Walls“ ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncerte Trakų pilyje gros daugybė muzikantų. Žiūrovai scenoje matys „Metų atlikėjo“, „Metų elektronikos“ ir „Metų proveržio“ titulus „M.A.M.A.“ apdovanojimuose pelniusį „Daddy Was A Milkman“. Prie „Ten Walls“ taip pat prisijungs ir dar vienas maestro – vienas žymiausių Lietuvoje pianistų Petras Geniušas. Naujai skambėsiančią „Ten Walls“ kūrybą kartu su Marijumi Adomaičiu atliks 70-ties muzikantų orkestras, vadovaujamas maestro Gintaro Rinkevičiaus. Šeštadienį, rugpjūčio 10 d., Trakų pilyje vyksiantis pasirodymas pretenduoja tapti vienu įdomiausių vasaros koncertų.

Ten Walls ir LVSO - Trakai

Music event in Trakai, Lithuania by Live Nation Lithuania and 3 others on Saturday, August 10 2019 with 3.8K people interested and 879 people going. 29...

Žmonės.lt
Temos:
Muzika Koncertas

Naujausi straipsniai