Televizijos žvaigždė Simonas Cowellas susižadėjo su mylimąja Lauren: piršlybos – itin romantiškos

Simonas Cowellas ir Lauren Silverman / „Vida Press“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-01-12 08:03
Britų televizijos žvaigždė Simonas Cowellas žengė svarbų žingsnį – pasipiršo ilgametei širdies draugei Lauren Silverman.

62-ejų S.Cowello ir 44-erių L.Silverman sužadėtuvės įvyko po 18 metų draugystės. Džiugią naujieną užsienio žiniasklaidai patvirtino S.Cowello atstovė.

Kaip praneša „People“, S.Cowellas mylimosios rankos paprašė Šv. Kūčių vakarą, atostogų Barbadose metu. Ši vieta pasirinkta neatsitiktinai – čia Simonas ir Lauren pirmą kartą susitiko dar 2004-aisiais.

Teigiama, kad sužadėtuvės buvo itin romantiškos. Simonas mylimąją pakvietė pasivaikščioti, o paplūdimyje, stebint besileidžiančią saulę, paprašė už jo tekėti.

Svarbią akimirką kartu buvo ir poros sūnus Ericas, kurio Simonas ir Lauren susilaukė 2014-ųjų vasarį, bei L.Silverman sūnus Adomas iš pirmos santuokos. 

„Jie abu nepaprastai laimingi, – apie sužadėtinius kalbėjo artimas jiems šaltinis. – Simonas ir Lauren jau seniai kartu ir vienas kitą tiesiog dievina, todėl artimiems draugams jųdviejų sužadėtuvės nebuvo didžiulė staigmena.“

Simonas Cowellas ir Lauren Silverman / „Vida Press“ nuotr.
Simonas Cowellas ir Lauren Silverman / „Vida Press“ nuotr.

S.Cowellas svarbų žingsnį žengė besimėgaudamas šiek tiek ramesniu gyvenimu. Praėjusių metų lapkritį S.Cowellas pranešė apie sprendimą kuriam laikui palikti televizijos eterį. Žinomas vyras teigė norintis praleisti daugiau laiko su šeima, rašė BBC.

62-ejų S.Cowellas visame pasaulyje išgarsėjo kaip itin populiarių televizijos šou teisėjas – jis net 17 metų dirbo laidose „X Factor“ ir „Britain's Got Talent“.

Nors S.Cowello artimiausiu metu televizijos ekranuose neišvysime, jis ir toliau prodiusuos televizijos laidas.

2021-ųjų pabaigoje televizijos eterį išvydo S.Cowello prodiusuojama laida – „Walk The Line“. Šioje S.Cowellas taip pat turėjo būti teisėju, tačiau jo vietą užėmė britų dainininkas, buvęs grupės „Take That“ narys Gary Barlowas.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama