Televizijos virtuvė: ta pati suknelė, tik kita panelė

Livija Gradauskienė (kairėje) ir Asta Dududrytė / Žmonės.lt skaitytojos nuotr.
Autorius: Astra Petkūnaitė
Publikuota: 2012-03-15 11:30
Vienas didžiausių moterų košmarų – vakarėlyje pasirodyti su tokia pat suknele, kokią vilki ir kita viešnia. Tačiau kaip reaguoti, kai eteryje prieš tūkstančius žiūrovų su identišku apdaru pasirodo dvi tos pačios televizijos laidų vedėjos?

Portalo Žmonės.lt skaitytojai Aistei nepraslydo pro akis dvi „Lietuvos ryto“ televizijos vedėjos. Praėjusią savaitę žiūrėdama televizorių ji pastebėjo, kad kartojamos laidos „Ilgai ir laimingai“ vedėja Livija Gradauskienė ir Asta Dudurytė, kuri veda pokalbių šou „Negaliu tylėti“, vilki identišką suknelę.

Tokio, ne visas moteris džiuginančio sutapimo, laidos „Ilgai ir laimingai“ vedėja L.Gradauskienė nesureikšmina, nors prisipažįsta, kad toks sutapimas yra pirmas jos televizijos karjeroje. „Mano ir Astos laidos nesusijusios, bendras tik transliuotojas, todėl manęs nestebina, kad taip nutiko. Mano darbas nėra rūpintis drabužiais, man svarbiau laidos turinys“, – sakė Livija.

Juk dizaineriai neprisiūs tiek suknelių, todėl stilistai renkasi drabužius iš parduotuvių, o mes puikiai žinome, kiek ir kokių parduotuvių yra Lietuvoje bei koks ten asortimentas.

Asta Dudurytė taip pat su šypsena vertino šį nutikimą. Pasak moters, ateiti į vakarėlį su ta pačia suknele dviem moterims tikrai nemalonu, tačiau televizijoje viskas kitaip.

„Čia ne tik mūsų su Livija suknelės sutapo. Matau panašumų bei sutapimų ir kitose pokalbių laidose. Juk dizaineriai neprisiūs tiek suknelių, todėl stilistai renkasi drabužius iš parduotuvių, o mes puikiai žinome, kiek ir kokių parduotuvių yra Lietuvoje bei koks ten asortimentas“, – teigė TV laidos vedėja.

A.Dudurytė sakė, kad su stilistu visuomet stengiasi rasti originalesnių drabužių, tačiau ne viskas, kas gražiai atrodo parduotuvėje, gerai atrodo televizijos eteryje.

„Lietuvos ryto“ televizijos stilistas Egidijus Rainys, parinkęs laidos „Ilgai ir laimingai“ vedėjai L.Gradauskienei minėtą suknelę, šį sutapimą vadina visišku atsitiktinumu. Jis teigė nesirūpinąs pokalbių šou „Negaliu tylėti“ vedėjos apranga, todėl abiejų laidų stilistams nepasitarus tarpusavyje, vedėjoms atsitiktinai ir buvo parinktos vienodos suknelės.

E.Rainys teigė, kad tokių sutapimų pasitaiko ir kitose televizijose. „Būna, jog skirtinguose televizijos kanaluose tą pačią savaitę vedėjos vilti tokias pat sukneles“, – tikino pašnekovas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai