Televizijos stilistė atskleidė darbo su J.Jurkutė-Širvaite subtilybes

Jurgita Jurkutė-Širvaitė / LRT nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-11 13:29
Neįtikėtino populiarumo sulaukusio muzikinio projekto „Du balsai – viena širdis“ dėmesio centre – ne tik ypatingi šeimyniniai duetai, bet ir laidos vedėjų pora. Žiūrovus stebina ne tik laidos vedėjo amplua debiutuojantis Martynas Levickis, bet ir po pertraukos į televizijos eterį sugrįžusi Jurgita Jurkutė-Širvaitė. Šį kartą žiūrovus ji džiugina ir kaskart skirtingais įvaizdžiais.

„Dar per pirmąjį susitikimą Jurgita pasakė, kad nori žengti koja kojon su mada. Aukštakulniai bei pūstos suknelės, greičiausiai, kartu su motinyste, liko spintoje. Norisi, kad ant scenos drabužiai atskleistų ir tikrąją Jurgitos asmenybę – įvairią, tačiau visuomet ypatingą. Dėl to vieną kartą jai puikiai tinka princesiškas, o kitą – visiškai klasikinis įvaizdis“, – atskleidė stilistė Olga Filatrova Kontrimienė.

Įvaizdžio kūrėja džiaugiasi Jurgitos, kaip vedėjos, įvairialypiškumu. „Galima įsivaizduoti, kad scenos žvaigždės turi gausybę pageidavimų, tačiau viena svarbių mano darbo dalių – atskleisti žmogaus charakterį. Jurgita – skirtinga ir nenuspėjama, todėl kas kartą galime žaisti skirtingais įvaizdžiais ar detalėmis. Su ja dirbame ne pirmąjį sykį ir kiekvienas jų – tikras malonumas“, – pasakojo stilistė.

Nuoširdumu pavergiantis muzikinis projektas „Du balsai – viena širdis“ šeštadienį 21 val. per LRT.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai