Televizijos prodiuserė Justina Ragauskaitė – vėl ligoninėje: koronavirusas nesitraukia

Justina Ragauskaitė/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Justina Ragauskaitė, viena iš pirmųjų, viešai prakalbusių apie užsikrėtimą koronavirusu, vėl atsidūrė gydymo įstaigoje. Praėjusią savaitę sveikti į namus išleistai moteriai staigiai pablogėjo.

Apie užsikrėtimą, ligos eigą, savo fizinę bei psichologinę būklę ir medikų darbą Justina pirmą kartą papasakojo atvirame laiške, kuriuo pasidalijo ir su Žmonės.lt. Laišką galite rasti ČIA.

Kovo 30-ąją žinoma televizijos prodiuserė pranešė, kad gydymą toliau tęsti galės namie. „Pagaliau būklė leido sveikti namuose, tačiau nesu asimptomė, kol kas virusas dar sėdi manyje. Man viskas bus gerai, neramu dėl  kitų – ne visiems bus gerai, o skaičius auga“, – Žmonės.lt  tada pasakojo J. Ragauskaitė.

Lygiai po savaitės Justina buvo išvežta atgal į ligoninę. Moteris pasijuto blogai. Žiniomis apie savo sveikatą J. Ragauskaitė pasidalijo socialiniuose tinkluose. Ji dar kartą įspėjo į koronavirusą nežiūrėti pro pirštus.

„Dedikuoju tiems, kam iki 60 metų. Galvojantiems – esu jaunas (-a), sveikas (-a), tad jeigu ir pasigausiu koronavirusą, tai tebus daugiausiai poros savaičių slogytė. Pragulėjusi ligoninėje beveik 2 savaites, dar tiek pat gydžiusis namie, ir dabar, paūmėjus visiems simptomams iš naujo, ir vėl greitąja išvežta į, ko gero, labiau pirmais nei antrais virstančius namus, negana to, atėjus teigiamam pakartotinio testo atsakymui, į pirmame sakinyje cituotą, dažnai girdimą jaunimo mąstyseną atsakau: NEBŪTINAI.
Taigi darsyk: saugokit save, po velniais.

P.S. Šį dejavu kur kas sunkiau pakelti nei kovo 14-ąją, kuomet viskas vyko pirmąsyk.“

J. Ragauskaitė su koronavirusu kovoja beveik mėnesį, kol kas kląstingos ligos jai įveikti nepavyko. 

Šiuo metu Lietuvoje užfiksuoti 843 koronaviruso atvejai, mirė – 14 žmonių.

Skaitykite daugiau