Televizijos laidų vedėjas Edvardas Žičkus atšventė 37-ąjį gimtadienį

Vakaro akimirkos/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-23 17:28
„Gimtadienius reikia švęsti ne tik tada, kai gyvenime viskas linksma, bet ir tada, kai metai pametėja sunkumų, išbandymų ir iššūkių. Pastarieji tokie ir buvo, tad kad jie užsibaigtų linksma nata, nutariau sukviesti sau artimus žmones ir smagiai atšvęsti gimtadienį“, – sakė televizijos laidų prodiuseris, vedėjas ir žurnalistas Edvardas Žičkus.

Antradienio vakarą į savo šventę E. Žickus sukvietė beveik pusšimtį svečių, kuriuos linksmino didžėjaus leidžiama muzika, didžiuliame ekrane sukosi žurnalisto vaikystės nuotraukos, o susirinkusieji smagiai pozavo ant raudonojo kilimo ir improvizuotoje fotosesijoje.

Vakaro akimirka/Organizatorių nuotr.
Vakaro akimirka/Organizatorių nuotr.

„Iki trisdešimties nemėgau švęsti gimtadienių, o po to su kiekvienais metais juos norisi paminėti arba pabėgant nuo visų į kokį egzotinį kraštą, kaip pernai į Karibus, arba savo draugams ir artimiesiems surengiant triukšmingą šventę. Vakar mus lepino oras, nors dažniausiai per mano gimtadienį būna dargana. Tai, ko gero, buvo dar vienas ženklas, kad švęsti reikėjo rudeniškai. Kiekvienais metais prie mano šventės organizavimo prisideda būrys draugų, tad rūpesčiai būna tik malonūs. Nors kokie ten rūpesčiai, kai smagias akimirkas organizuoji brangiems žmonėms ir sau pačiam“, – juokėsi Edvardas, kuriam spalio 21 dieną suėjo 37-eri.

Naujausi straipsniai