Televizijos laidų vedėja Živilė Kropaitė parduoda vestuvinę suknelę: „Tikiuosi, kad ji sulauks dar daugiau komplimentų“

Živilė Kropaitė ir Liudas Basiulis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-28 09:00
Vasario 16-oji šiemet buvo svarbi ne tik visai Lietuvai, bet ir televizijos laidų vedėjai Živilei Kropaitei bei jos vyrui Liudui Basiuliui. Meile Lietuvai nuspalvintą datą jie pasirinko įprasminti savo ryšiui. Praėjus beveik metams po gražios šventės, Živilė nusprendė atsisveikinti su daugybės komplimentų susilaukusia vestuvine suknele ir ją parduoda populiarioje „Vinted“ platformoje.

Moteris pasakojo nebenorinti jos laikyti giliai spintoje – laikas jai išvysti dar vieną šventę. „Ji gražiai sau kabėjo spintoj – išvalyta, apvilkta celofanu, ir kaskart į ją pažvelgus pagalvodavau: jei jau noriu laikyti, tai ar nereikėtų kažkaip specialiai prižiūrėti? Vis dulkeles nuvalyt, kažkuo apipurkšt, sekti drėgmę ir pan. Toks kruopštumas nėra artimas mano būdui – man smagiau nuo minties, kad suknelė vėl suksis vestuvėse ar šiaip gražioje šventėje, ir sulauks dar tiek pat komplimentų, kiek sulaukė per mano vestuves (už jokią suknelę niekada nesu tiek sulaukusi), – apie sprendimą parduoti suknelę Žmonės.lt kalbėjo Živilė Kropaitė. – Dabar spintoje nėra kas jos giria – nebent tik kitos pavydžios pasilamdžiusios suknios į ją vėpso, jokių komplimentų nesakydamos. Kitaip tariant, mano spintoje jai nėra lygių, dėl to ir ne vieta."

Vestuvių dieną televizijos laidų vedėja buvo pasipuošusi nuostabiai jai tinkančia žinomo dizainerio Liutauro Salasevičiaus kurta suknele. Dalindamasi įspūdžiais po vestuvių šventės, „Žmonės" žurnalui tąkart Živilė pasakojo, kad yra patenkinta savo sprendimu patikėti suknelės kūrimą būtent šiam dizaineriui:

Živilės Kropaitės ir Liudo Basiulio vestuvių akimirkos / Gretos Skaraitienės nuotr.
Živilės Kropaitės ir Liudo Basiulio vestuvių akimirkos / Gretos Skaraitienės nuotr.

„Džiaugiuosi, kad suknelės siuvimo rūpesčius patikėjau Liutaurui Salasevičiui. Sniego baltumo drabužis man irgi atrodo per daug vestuviškas! Norėjosi ko nors įdomesnio, bet neryškaus.

Liutauras puikiai parinko suknelės spalvą, audinį, modelį, klostėmis apgaubė mano augantį pilvuką. Bandė įkalbinėti, kad suknelė būtų su šleifu, bet aš neleidau tęsti tos temos... Tą dieną norėjau jaustis savimi. Ir nepargriūti su aukštakulniais."

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai