Televizijos laidų vedėja Ugnė Galadauskaitė pasipuošė sužadėtuvių žiedu

Ugnė Galadauskaitė ir Marius Siparis / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šiuo metu LRT televizijos laidų vedėja Ugnė Galadauskaitė (28) ir televizijos prodiuseris Marius Siparis (27) atostogauja Tailande.

15min.lt pranešė, kad ten pora ir susižadėjo. Sužadėtuvės vainikavo Ugnės ir Mariaus beveik dvejų metų draugystę.

Ugnė Galadauskaitė ir Marius Siparis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Ugnė seniai įsiminė televizijos žiūrovams ne tik savo žavinga išvaizda, bet ir tvirtu charakteriu. Štai ką ji yra kalbėjusi viename interviu, publikuotame Žmonės.lt.

Jūs didžiuojatės kilusi iš Marijampolės. O ką manote apie tuos, kurie kilmės gėdijasi?

Tik atvykusi į Vilnių, tiesą sakant, nustebau sulaukusi užgaulių komentarų „iš kur ši suvalkietė“, nes niekada nemaniau, kad turėčiau dėl to kompleksuoti – juk Marijampolė puikus, pasididžiavimo vertas miestas, o tarmė – savita ir graži, kaip ir visos kitos. Tačiau niekada neleidau piktiems komentarams įsikeroti. Kas mane pažįsta, žino, kad iš mano miesto ir kilmės nėra ko juoktis. Tiesa, mokiausi sušvelninti savo tarmę ir kalbėti kuo labiau bendrine lietuvių kalba – tai natūralu dirbant nacionalinėje televizijoje, bet savo šaknų tikrai nepamirštu.

Su seserimi esame diskutavusios – ji, gyvendama JAV, susiduria su kita problema – Lietuvą amerikiečiai įsivaizduoja esant Rusijoje ir net klausia, ar čia turime televizorių. Mano nuomone, lietuviai neturi dėl to kompleksuoti, čia didesnė bėda tų, kurie taip mano. Juk jiems trūksta žinių, o ne mums (šypsosi).

Nesate linkusi viešinti asmeninio gyvenimo. Kaip priėmėte tokį sprendimą?

Tiesą sakant, iki Mariui atsirandant mano gyvenime, niekada nesvarsčiau, ar reikėtų ar nereikėtų viešinti asmeninio gyvenimo. Vėliau, ko gero, viskas susiklostė savaime. Po mėnesio draugystės man atrodė dar anksti skelbti apie santykius, o po pusmečio jau per daug jį branginau, kad dalinčiausi su visais (juokiasi). Štai taip paprastai viskas ir susiklostė… Iš egoizmo (juokiasi).

Skaitykite daugiau