Televizijos laidoje didelėmis šildymo kainomis skundėsi ir garsūs žmonės

Gintaras Mikalauskas / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-03-26 09:29
Milžiniškos sąskaitos už šildymą pribloškė ne vieną Lietuvos gyventoją ir garsų žmogų, apie tai pirmadienį bus diskutuojama televizijos laidoje „Negaliu tylėti“.

Režisierė Aida Vėželienė, gavusi net 40 proc. didesnę sąskaita, neslėpė pasipiktinimo. Ji mano, kad kainų pakilimui buvo ruoštasi nuosekliai ir tendencingai.

Aktorius Gintaras Mikalauskas jau neteko kantrybės ir sako, kad nenori tylėti ir apsimetinėti. „Ateina momentas, kai tu nebegali būti mulkinamas“, – kalbėjo aktorius.

Laidų prodiuseris Edvardas Žičkus gyvena 80 kv.m. ploto bute. Kaip manote, kiek praėjusį mėnesį už šildymą  atseikėjo žinomas vyras? „Mano namuose yra autonominis šildymas ir galiu pats reguliuotis šilumos stiprumą. Šiais metais už vasarį sąskaita viršijo 800 litų“, – atviravo E.Žičkus.

Neapsikentęs didelių sąskaitų vienas laidos dalyvių Valdemaras Lukošius sumanė atsijungti nuo centralizuoto šildymo, tačiau teigia, kad susidūrė su pasipriešinimu. „Jie grasina teismu, kai mes atsijungėme“, – sako tapęs savotišku sekliu V.Lukošius.

O kokiu įstatymu piktinasi Seimo narys Julius Veselka? „140 seimo narių su prezidente priešakyje priėmė įstatymą, kuris griauna viską“ – pareiškė parlamentaras.

Ar galime tikėtis, jog situaciją pagerės? Aštri diskusija jau šį pirmadienį 18.55 val. pokalbių laidoje „Negaliu tylėti“ per „Lietuvos ryto“ televiziją

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai