Televizijos ir muzikos legenda Davidas Cassidy atsidūrė ligoninėje: jo būklė – kritinė

Davidas Cassidy / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-19 16:17
Buvęs paauglių dievaitis, aktorius ir dainininkas Davidas Cassidy (67) grumiasi dėl savo gyvybės. Kaip rašo nydailynews.com, žvaigždės kepenys ir inkstai nebefunkcionuoja, jam sukelta dirbtinė koma.

Ligoninėje Davidas Cassidy atsidūrė trečiadienį. Šeštadienį jis tebelaukė eilėje dėl kepenų transplantacijos. Medikai garsenybės šeimą jau nuteikė blogiausiam.

Savo šlovės metais, kai aštuntajame dešimtmetyje filmavosi televizijos šou „The Partridge Family“, Davidas Cassidy turėjo daugiau gerbėjų nei tokios muzikos legendos kaip Elvis Presley ar „The Beatles“. 1972-aisiais Davidas Cassidy nuogas pasirodė ant prestižinio muzikos žurnalo „Rolling Stone“ viršelio. Tiesa, nuotrauka buvo sąmoningai apkarpyta.

ROLLING STONE nuotr.
ROLLING STONE nuotr.

Vis dėlto Davidui Cassidy nepavyko išlaikyti sėkmės paukštės savo rankose, vyras paskendo alkoholyje. Policijos pareigūnai jį sustabdė vairuojantį išgėrus triskart. 2015-aisiais Davidas Cassidy kreipėsi į teismą, prašydamas paskelbti jį nemokiu. Šiandien garsenybės turtas vertinamas vos 500 tūkst. JAV dolerių.

Davidas Cassidy iš visų jėgų kabinosi į tai, kas jam brangiausia – muziką. Tačiau ir tai kėlė problemų. Šių metų vasarį dainininkas pamiršo dainos žodžius. Po siaubingo pasirodymo Davidas Cassidy prisipažino kenčiantis nuo demencijos. Ta pati liga kamavo jo mamą ir senelį.

„Dalelytė manęs visada žinojo, kad taip nutiks“, – tuomet atviravo Davidas Cassidy ir paskelbė nutraukiantis muzikinį turą.

Pasak TMZ, per pastaruosius du mėnesius vyro sveikata visai pašlijo – pradėjo streikuoti inkstai ir kepenys.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai