Telepatijos paslaptys. Kaip lavinti šiuos gebėjimus?

Vizija / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Šovė mintis, kad reikėtų paskambinti seniai matytai draugei? Nespėjote gerai to apsvarstyti, o štai ji jums ir skambina. Pasirodo, ji taip pat jus netikėtai prisiminė. Telepatiniai gebėjimai būdingi ne visiems žmonėms, tačiau manoma, kad juos galima sėkmingai lavinti.

Bet koks informacijos perdavimas ir priėmimas per atstumą tarp žmogaus ir jį supančios aplinkos nenaudojant jokių fizinių priemonių, vadinamas telepatija (iš graikų kalbos telos – „toli“, pathos – „jausmas“). Tikėtina, kad daugelis žmonių ne kartą yra patyrę telepatinių reiškinių. Kad ir jau minėtasis, kai vis pagalvoji apie kokį žmogų, ruošiesi jam paskambinti, bet jis pirmas su tavimi susisiekia. Tada dažniausiai ir šūktelime iš nuostabos: „Telepatija!“

Išskirtinė ir motinos nuojautos galia. Juk neretai mama be jokios priežasties pajunta, kad kažkas negerai jos vaikui.

Teigiama, kad telepatinis ryšys dažniausiai užsimezga tarp artimų žmonių, mylimųjų ar dvynių. Išskirtinė ir motinos nuojautos galia. Juk neretai mama be jokios priežasties pajunta, kad kažkas negerai jos vaikui. Psichologai čia nieko ypatingo neįžvelgia, neva taip gali atsitikti gerai vienas kitą pažįstantiems. O, pasak parapsichologų, kiekvienas žmogus skleidžia tam tikrą energiją ir tuo pat metu ją priima, nes visa aplink tik energija, kosminės energijos srautai. Net to nežinodami žmonės keičiasi energija, o mintis taip pat yra energijos forma. Išties ne tik paprasti žmonės, bet ir daugelis mokslininkų teigia, kad telepatija išties egzistuoja.

Nepagrįsta, tačiau išlavinama

Telepatiją detaliau tyrinėti pradėta XIX a. Didžiojoje Britanijoje. Tam savo laiką ir žinias paskyrė ne vienas iškilus to meto mokslininkas. Tačiau daugiau nei šimto metų ieškojimai taip ir nepateikė įrodymų, kurie vienareikšmiškai patvirtintų arba paneigtų telepatijos fenomeną. Iškeltos įdomios ir įvairios teorijos. Viena jų teigia, kad žmogaus smegenys gali skleisti elektromagnetines bangas, o jas geba priimti kitos smegenys. Kiti mokslininkai teigė, kad telepatinis kontaktas užsimezga tik specifinėmis sąlygomis, kai smegenys pereina į atitinkamą dažnį. Tokią būseną žmogus išgyvena keletą kartų per dieną. To pavyzdys gali būti meditacija, būsena prieš miegą, išgąstis, didelis stresas ir pan. Eksperimentų rezultatai patvirtino, kad telepatiniai ryšiai veikia. Visgi galutinės išvados liko nepadarytos.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip mus veikia bioritmai

Garsusis psichoanalitikas Z. Freudas irgi neliko nuošaly, kai buvo nagrinėjamas telepatijos fenomenas. Jis išrutuliojo net keletą teorijų, kaip mintimis būtų galima perduoti informaciją kitam žmogui. Z. Freudas buvo įsitikinęs, kad telepatija yra viena iš rudimentinių bendravimo formų. Tačiau kategoriškas mokslininkas nenorėjo būti ir šį fenomeną tyrinėjo labiau kaip kelią, leidžiantį geriau pažinti žmogaus pasąmonę.

Pora. / Fotolia nuotr.

Telepatiniai gebėjimai būdingesni jautresniems žmonėms

Manoma, kad telepatiniai gebėjimai būdingesni jautresniems žmonėms, tačiau, parapsichologų teigimu, juos galima lavinti. Tam puikiai tinka grupiniai žaidimai, kai vienoje vietoje sutelkiama daugiau energijos, tačiau galima tuo užsiimti ir vienam.

  • Jei telepatiją bandysite ugdyti grupėje, kuo daugiau žmonių dalyvaus, tuo didesnė bus grupės energija. Taigi pajusti telepatinį ryšį bus daug lengviau. Vieno grupės nario paprašykite palaukti už durų, tuo tarpu kiti turi sugalvoti kokį nors žodį. Jūsų tikslas – ne laimėti, o ugdyti telepatiją, tad žodis turi būti visiškai paprastas. Tada vidun įleiskite už durų stovėjusį žmogų, o visi viduje buvusieji turėtų savo mintimis visiškai susitelkti į sugalvotą žodį: galite jį mintyse kartoti, vizualizuoti ar pan. Ar pavyks įėjusiajam jį atspėti? Nuvykite šalin logiką ir protą, tiesiog įsiklausykite į savo vidų. Tą patį pakartokite iš naujo, tik tegul dabar už durų išeina kitas žmogus.
  • Net ir būdami vieni galite ugdyti telepatiją. Pavyzdžiui, visą dieną nuolat galvokite apie kurį nors pažįstamą žmogų. Ar pavyks jį mintimis prisišaukti? Galbūt sulauksite (ne)tikėto skambučio? Arba važiuodami visuomeniniu transportu bandykite spėti, kas įlips artimiausioje stotelėje, kas išlips, stebėkite žmonių kūno kalbą, bandykite sukurti apie kiekvieną jo gyvenimo istoriją. Tik neįsitempkite tai darydami – protas dažnai užblokuoja mūsų intuiciją. Aplinkos stebėjimas, atidumas, didesnis jautrumas labai padeda ugdyti savo dvasinius gebėjimus, tad ir telepatijos reiškinys gali jus dažniau aplankyti.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau