Telefone „naršęs“ ir A.Jolie nepamatęs ukrainietis Julikas: tapęs memų žvaigžde, pasakė kaip jaučiasi

Angelina Jolie ir Julikas / Stopkadro nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Kai Ukrainoje, Lvivo mieste apsilankė Holivudo aktorė, Jungtinių Tautų specialioji pasiuntinė, humanitarė Angelina Jolie – ją pastebėjo ne visi. Žvaigždei užsukus į vieną iš miesto kavinių, netrukus po internetą paplito vaizdo įrašas, kuriame matomas 14-metis Julikas, visiškai nekreipiantis dėmesio į garsią amerikietę.

Jaunuolis, kuris sėdėjo Lvivo kavinėje su ausinėmis, o už jo stovėjo Holivudo žvaigždė Angelina Jolie, davė interviu Ukrainos televizijos laidai „Snidanok s 1+1“. Paaiškėjo, kad tai 14-metis Julikas, kurį surado „Snidanka“ žurnalistė Natalija Ščuka ir pasiteiravo, ką berniukas taip įdėmiai žiūrėjo savo telefone, jog net nepastebėjo pasaulinio garso aktorės, rašo unian.net.

Išskirtiniame interviu aštuntos klasės mokinys pasakojo, kad kavinėje atsidūrė atsitiktinai. Berniukas girdėjo, kad netoliese kažkas kalba angliškai, ir net matė aktorę, tačiau prisipažįsta, kad jos neatpažino.

„Tikrovėje ji labai graži, bet filmuose kartais ją pagražina, kad mažai kas ją atpažintų“, – paaiškino Julikas.

Nuotraukos, kuriose Julikas taip įdėmiai žiūri į kažką telefone, o už jo stovinčios Jolie nepastebi, akimirksniu paplito internete ir pavertė vaikiną memų žvaigžde. O klausimas, kas taip buvo prikaustęs Juliko dėmesį, sujaudino visą šalį.

„Tuo metu klausiausi muzikos ir tiesiog naršiau instagrame“, – prisipažįsta vaikinas.

Po tokio incidento moksleivis tiesiog grįžo namo ir net nesuprato, kad jo nuotrauka jau apskriejo socialinę mediją. Kai mama parodė jo fotografiją internete, jis negalėjo patikėti tuo, kas nutiko.

„Žinote, tai tarsi išsipildęs sapnas, kai viskas tampa tikra, bet jausmas toks, kad tuoj pabusi ir visko nebebus“, – pasakojo Julikas.

Berniukas savo staigų populiarumą vertina su humoru, dabar jis renka apie save kuriamus memus ir tikina, kad jo neįžeidžia juokeliai. Berniukas dėkoja Angelinai Jolie ir visiems, kurie palaiko Ukrainą tokiu sunkiu metu ir tiki jos pergale.

Angelinos Jolie vizitas Ukrainoje (9 nuotr.)
+3
Skaitykite daugiau