„Tele Bim Bam“ berniukas užaugo – penkerių metų išgarsėjęs J.Mažeika žada užkariauti Lietuvos sceną

Jokūbas Mažeika/ LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-31 15:20
Muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ mokytojų komandose vietų sparčiai mažėja, o norinčių jas užimti talentingų atlikėjų – dar labai daug. Savo sėkmę projekte bandys ir išskirtinio vokalo vaikinas Jokūbas Mažeika.

Daugelis Jokūbą tikrai žinojo dar vaikystėje. Būdamas vos penkerių metų, jis pateko į legendinį „Tele Bim Bam“ kolektyvą ir išgarsėjo su daina „Širdelę spaudžia“.

„Muzika mane lydi nuo mažų dienų, tačiau kol kas ji man tik hobis. Kai padainavau dainą „Širdelę spaudžia“, ji lydėjo mane iki ankstyvos paauglystės, lygiagrečiai pabaigiau „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklą, o paskui sukausi su įvairiomis grupėmis ir iki dabar koncertuoju su „coverine“ grupe. Tačiau šiaip, gyvenu paprastą gyvenimą, pabaigiau universitete ekonomiką ir politiką, bet dirbu statybų versle, o daugiau nieko tokio įspūdingo nevyksta. Visą mano laisvalaikį kol kas atima muzika“, –  apie save pasakoja vaikystėje išgarsėjęs Jokūbas.

Jokūbas Mažeika/ Asmeninio archyvo ir LNK nuotr.
Jokūbas Mažeika/ Asmeninio archyvo ir LNK nuotr.

Sceną puikiai pažįstantis dalyvis, tai laiko savo privalumu projekte. Jis tiki, kad padaryti didžiulį šuolį muzikos scenoje niekada ne vėlu ir gal būtent šis projektas taps tramplinu į didžiąją muzikos sceną.

„Tuo metu populiarumo tiek nesureikšminau, o gal jo net ir nesupratau. Ir tik dabar, atsigręžęs, aš suprantu, kad jau patyriau tiek, kiek daugelis net nesvajotų. Turėjau labai daug koncertų, susipažinau su labai daug žmonių, aplankiau daug miestų ir labai gerai leidau laiką su draugais. O pasiekti aukštumų muzikoje galiu ir dabar. Jei netikėčiau savo pergale projekte, tikrai čia neičiau“, – sako dalyvis.

Jokūbas Mažeika/ LNK nuotr.
Jokūbas Mažeika/ LNK nuotr.

Jokūbas prisipažįsta, jog jau seniai yra projekto fanas ir net kelerius metus svarstė apie dalyvavimą, tačiau nuo anketos užpildymo jį tuomet vis sustabdydavo nepasitikėjimas savimi. Ne kartą bandęs pradėti solisto karjerą, dalyvis pasakoja apie pramogų pasaulio sunkumus ir didžiulę konkurenciją.

„Ne kartą esu kalbėjęs su ne vienu žinomu muzikos pasaulio žmogumi. Tačiau šiame versle niekada nebus, kad tau pasakys „einam už rankutės tave nuvesiu ir kažkam parodysiu, nes tu labai geras“. Žinoma, esu girdėjęs, jog turiu gerus vokalinius duomenis, kas šiek tiek guodžia, tačiau didžiulių liaupsių nesu sulaukęs, juk muzikoje konkurencija išties didelė. Aš ilgai mąsčiau, kad esu galbūt nevertas tam tikrų dalykų ar neturiu tam tikrų sugebėjimų, bet jei jau priėmiau sprendimą ateiti čia, tai reikia suimti save ir padaryti maksimumą. Turiu ne mažą patirtį muzikoje ir savo profesionalumu noriu prisidėti prie muzikos virtuvę puikiai išmanančios projekto komandos. Manau kiekvienas žmogus yra savitas, aš savęs nelaikau nei ypatingai geru, nei labai blogu atlikėju. Aš esu aš  ir einu į projektą, tiesiog parodyti to, ką moku geriausia“, – sako Jokūbas Mažeika.

Naujausi straipsniai