Teksaso advokatas tapo interneto žvaigžde: nuotoliniame posėdyje netyčia pavirto katinu

Teksaso advokato klaidelė, pavertusi jį katinu, nuaidėjo per visą pasaulį / „Youtube“ stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-11 14:52
JAV Teksaso valstijos advokatas Rodas Pontonas vos per naktį tapo socialinių tinklų sensacija – į nuotolinį teismo posėdį „Zoom“ platformoje prisijungęs vyras netyčia įsijungė kameros filtrą, tad vietoje jo ekrane prakalbo... katinas.

Vasario 9 dieną vykusiame nuotoliniame Teksaso valstijos teismo posėdyje dalyvavo keturi asmenys. „NBC News“ pasidalintame vaizdo įraše matyti, kad prisijungus R.Pontonui, vietoje jo ekrane išdygsta katino atvaizdas.

Po mielo mėlynakio katino atvaizdu keletui akimirkų pasislėpęs R.Pontonas ne iškart suprato, į kokią situaciją pakliuvo. Pasirodo, R.Pontonas nuotolinio posėdžio metu atsitiktinai įjungė „Live Cam Avatar“ filtrą, kuris buvo populiarus prieš bemaž dešimtmetį.

Nežinau, kaip jį pašalinti. Mano asistentė bando jį nuimti. Aš čia. Aš nesu katinas.

It virusas internete pasklidusiame vaizdo įraše matyti, kad Teksaso valstijos teisėjas Roy Fergusonas, išvydęs į jį žvelgiantį katinėlį, perspėjo advokatą, kad šis per klaidą įsijungė žaismingą filtrą ir paprašė išjungti. R.Pontonas patikino nežinantis, kaip tai padaryti.

„Nežinau, kaip jį pašalinti. Mano asistentė bando jį nuimti. Aš čia. Aš nesu katinas“, – šmaikščiai teisinosi advokatas.

Pašalinti filtrą padėjo teisėjas, tad galiausiai posėdis prasidėjo be katino.

Praėjus posėdžiui, teisėjas R.Fergusonas vaizdo įrašu pasidalijo ir savo „Twitter“ paskyroje.

„Jei jūsų vaikas naudojosi jūsų kompiuteriu, prieš prisijungdami į virtualų posėdį pasitikrinkite savo kompiuterio nustatymus, kad įsitikintumėte, jog visi filtrai yra išjungti“, – perspėjo teisėjas.

Teksaso valstijos advokatas, kurio nesėkmė su „Live Cam Avatar“ programėlės filtru jį pavertė tikra interneto sensacija, sako esąs nustebęs dėl tokios pasaulio reakcijos. Vaizdo įrašas apie R.Pontoną, virtualios teismo sesijos metu trumpam virtusį katinu, internete buvo peržiūrėtas milijonus kartų.

„Aš nežinojau, kad programėlė gali mane akimirksniu paversti katinėliu. Aš nežinojau, kad tokiu būdu galiu tapti interneto įžymybe, vos per kelias valandas“, – BBC žurnalistams sakė jis.

Naujausi straipsniai