Teismo išvengęs „ventukas“ J. Butnorius atsipalaidavo muzikos apdovanojimuose

Juozas Butnorius su drauge Gražina / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-06 21:17
Šeštadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje buvo surengti radijo stoties „Lietus“ muzikos apdovanojimai „Aukso lašas“. Į pirmą kartą rengiamus apdovanojimus plūdo ryškiausios lietuviškos popmuzikos žvaigždės.

Tarp gausaus būrio svečių Kauno "Žalgirio" arenoje buvo galima sutikti ir buvusį "Ventukų" lyderį Juozą Butnorių. Jis į muzikos šventę atvyko kartu su širdies drauge Gražina. Merginos vardas puikiai atitiko jos įvaizdį – neįmanoma suklysti pasirinkus mažą juodą suknelę.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Regis, dar visai neseniai Juozui turėjo rūpėti ne muzikos apdovanojimai, o teismas. Kaip rašo 15min.lt, penktadienio rytą teismas baigė nagrinėti civilinę bylą, kurioje renginių organizavimo įmonės „Ventukų pramogos“ atstovai iš „Ventukų“ lyderio ir tuomečio bendrovės direktoriaus J.Butnoriaus reikalavo finansinės žalos atlyginimo. Buvo teigiama, kad J.Butnorius iš bankomatų išėmė apie 20 tūkst. eurų, kurie neatsispindi įmonės buhalterijoje.

Anot 15min.lt, byla buvo nutraukta, nes Juozas su ieškovais pasirašė taikos sutartį. Ji teismui buvo pateikta penktadienį.

Pirmą kartą įteikiamos Mūzos

Sausio 6 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje skamba pirmieji radijo stoties „Lietus“ muzikos apdovanojimai „Aukso lašas 2017“. 9 nominacijos ir laureatų, kuriuos išrinko „Lietaus“ klausytojai, apdovanojimai. Jiems įteikiamos Mūzų, nešančių aukso lašą, statulėlės.

Finaliniame koncerte – „Lietaus“ radijo laidų vedėjai, mylimiausi atlikėjai ir dainos, jungiančios tris kartas – nuo pop muzikos aukso fondo iki šių dienų hitų. Išskirtinė radijo stoties „Lietus“ dovana – automobilis – vienam iš koncerto žiūrovų arenoje.

Koncertinėje programoje dalyvauja: Kastytis Kerbedis, Merūnas, Mantas ir Aistė Smilgevičiūtė, Žilvinas Žvagulis, Vairas, 69 Danguje, Pikaso, Man-Go, Naktinės Personos, Radži, Vytautas Šiškauskas, Rondo ir Lainius, Stano ir Deivydas Zvonkus, Vaidas Baumila, Monique, elFuego ir kiti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama