Teisme – Ruslano Kirilkino ir jį kiaušiniais koncerte apmėčiusio baikerio akistata

Ruslanas Kirilkinas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-09 12:52
Antradienio popietę Trakų rajono teisme nagrinėjama baudžiamoji byla, kurioje figūruoja atlikėjo Ruslano Kirilkino vardas. Jis šioje byloje – nukentėjusysis.

Šiemet R.Kirilkinas ne kartą patyrė nemalonių incidentų – į jį buvo mesta petarda, prieš keletą dienų kiaušiniais apmėtytas dainininko automobilis.

Šį antradienį Trakų rajono teismo teisėja Nijolė Zaleckienė nagrinėja bylą dėl dar kito incidento.

R.Kirilkinas Aukštadvaryje šių metų vasario pabaigoje vykusiame koncerte buvo apmėtytas kiaušiniais.

Tuomet dainininkas nutraukė savo pasirodymą ir buvo nugabentas į ligoninę.

Antradienį teismo posėdyje pasirodė ir R.Kirilkinas, ir jį kiaušiniais apmėtęs Laurynas Baltrūnas, kuris į teismą atvyko motociklu, lydimas bičiulių baikerių.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Laurynas Baltrūnas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Į posėdį liudyti taip pat atvyko Veronika Badaraitė, Vaidotas Pocius, Žygimantas Juška, kurie turėjo būti apklausti posėdžio metu.

„Bylos nagrinėjimą galime pradėti ir kliūčių nematau, kad į bylos posėdį neatvyko kiti liudytojai. Juos bus galima apklausti kito posėdžio metu, jei reikės išklausyti papildomai jų parodymus“, – sakė L.Baltrūno advokatas Saulius Juzikonis.

„Prašome uždaro teismo posėdžio, nes gali būti atskleisti asmeniniai proceso dalyvių duomenys“, – teismo paprašė prokuroras.

R.Kirilkinas pritarė prokuroro prašymui. Nors kaltinamojo L.Baltrūno advokatas prašė, kad teismas vyktų ne už uždarų durų, teisėja priėmė sprendimą bylą nagrinėti žurnalistams nedalyvaujant.

Kaltinamasis L.Baltrūnas po posėdžio nebuvo labai klabus ir nieko nekomentavo. „Nieko negaliu komentuoti, nes nenoriu pakenkti bylos tyrimui“, – sakė Laurynas. Paklaustas, kodėl atvyko į posėdį kartu su didele palyda, vyras nusijuokė: „Čia jau jų paklauskite, nes aš vienas atvažiavau. Kodėl jie atvažiavo? Nežinau.“ Vyras pridūrė – kai baigsis bylos nagrinėjimas, jis mielai surengs spaudos konferenciją.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Po posėdžio Ruslanas sakė, kad jam tai yra labai nemaloni procedūra. „Pirmą kartą apskritai dalyvauju teismo posėdyje. Žiauriai nesmagu, žiauriai nejauku, bet mano komentaras būtų toks – tikiuosi, Lietuvoje yra teisingumas“, – sakė atlikėjas.

R.Kirilkinas prisiminė, kad incidento metu buvo susikoncentravęs į savo pasirodymą, todėl nepamatė, kai į salę įėjo kaltinamasis.

„Tikrai nėra jokios galimybės mums susitaikyti. Kiekvienas žmogus, nepaisant jo lyties, odos spalvos turi teisę į savo gyvenimą, savo teises. Aš esu prieš bet kokią diskriminaciją. Manau, kad ši istorija pamokys ne tik šį žmogų, bet ir daugelį kitų“, – sakė atlikėjas. Ruslanas atsisakė įvardyti, kokios sumos ar bausmės reikalauja savo skriaudėjui.

Kitas teismo posėdis yra numatytas šių metų lapkričio mėnesį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai