Teisme – prodiuserio Martyno Tylos ir didžėjaus, prodiuserio Vidžio akistata

Teismo posėdis: Martynas Tyla (kairėje), Vidmantas Čepkauskas-Vidis (dešinėje) / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-30 09:07
Trečiadienio rytą Vilniaus apylinkės teisme teisėja Vanda Višnevska pradėjo parengiamąjį civilinės bylos posėdį, kuriame Donato Montvydo, Sashos Song ir kitų muzikos grupių bei atlikėjų prodiuseris Martynas Tyla kreipėsi į teismą dėl neturtinės žalos atlyginimo už tikrovės neatitinkančius ir orumą žeminančius didžėjaus ir prodiuserio Vidmanto Čepkausko-Vidžio pareiškimus viename interneto portale.

Į kovo pabaigoje turėjusį įvykti parengiamąjį posėdį atvyko M.Tyla ir jo advokatė Asta Jakutytė-Sungailienė. Posėdyje atsakovas Vidmantas Čepkauskas nepasirodė, todėl teisėja tenkino ieškovo advokatės prašymą informuoti V.Čepkauską viešo paskelbimo būdu ir kito posėdžio data paskyrė balandžio 30-ąją.

Į parengiamąjį posėdį trečiadienio rytą atvyko Vidmantas Čepkauskas-Vidis, jo advokatės Kristinos Čeredničenkaitės padėjėja Živilė Gulla, ieškovas Martynas Tyla ir jo atstovė Asta Jakutytė-Sungailienė bei portalo atstovas Paulius Čelkis.

Vidmanto Čepkausko advokatės padėjėja Živilė Gulla teigė, kad posėdį reikėtų atidėti, mat svarstoma galimybė šalims susitarti draugiškai, bet kol kas tam reikia laiko. „Panašu, kad šalys bando taikytis ir kalbėtis, kol kas sekasi sunkiai, bet mes nusiteikę optimistiškai“, – sakė ji.

Ji teigė, kad yra daug dalykų, kuriuos abiems pusėms reikia aptarti, todėl prašė posėdį atidėti. Tiek ieškovas, tiek atsakovas bei jų atstovai sutiko dėl posėdžio atidėjimo.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Portalo atstovas P.Čelkis pritarė atsakovo advokatės padėjėjos prašymui skirti laiko šalių pasitarimui ir galimybei susitaikyti.  „Jeigu šalys nusiteikusios taikytis, mes tai, be abejo, palaikome“,  – teigė P.Čelkis.

M. Tylos advokatė pritarė prašymui skirti laiko susitaikymui ir posėdį atidėti. „Jeigu bus galima rasti kompromisą, mes pabandysime“, – sakė Asta Jakutytė-Sungailienė.

Teisėja  Vanda Višnevska tenkino abiejų šalių prašymą skirti laiko bandymui susitaikyti, todėl posėdį atidėjo.

Konfliktas dėl interneto svetainės adreso

Konfliktas tarp V.Čepkausko ir M.Tylos prasidėjo dar 2011-aisiais, kuomet V.Čepkauskas kreipėsi į teismą, siekdamas uždrausti muzikos atlikėjų prodiuseriui M.Tylai naudoti interneto svetainės adresą silenceagency.com. Teismas pateikė palankią nutartį M.Tylai, kuri buvo apskųsta aukštesnės instancijos teismui, kurio nutartis ir vėl buvo palanki M.Tylai.

Duodamas interviu vienam šalies portalui V.Čepkauskas teigė, kad M.Tylos atlikėjai vagia muziką, o jis kaip prodiuseris vagia idėjas – būtent dėl šių pasisakymų M.Tyla kreipėsi į teismą.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.


 

 

 

Žmonės.lt