Teisme pradėta nagrinėti asmeninį bankrotą siekiančios paskelbti Sandros Chlevickaitės byla

Sandra Chlevickaitė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-15 15:26
Trečiadienio popietę TV projektų dalyvė, dainininkė, „Mis Lietuva 1996“ Sandra Chlevickaitė lankėsi Vilniaus miesto apylinkės teisme: jame atversta jos, kaip fizinio asmens bankroto iškėlimo byla.

Laukdama posėdžio S.Chlevickaitė negalėjo nuslėpti jaudulio ir to, kad jaučiasi nesmagiai, jog jos byla domimasi ir kad ji yra vieša.

Bylą atvertė teisėja Eglė Surgailienė, kuri S.Chlevickaitę supažindino su jos teisėmis ir pareigomis. Ji patikino jas suprantanti ir iškart išreiškė norą pasinaudoti viena iš jų – teisėjos prašė, kad byla būtų nagrinėjama ne viešuose posėdžiuose.

„Norėčiau, kad teismo posėdis būtu ne viešas, o privatus, nes jame sprendžiami asmeniniai dalykai. Čia ne valstybės reikalai... Tai asmeninis dalykas, kuris, norėčiau, kad liktų tik man, viešumo tikrai nenoriu ir man to nereikia“, – teismo posėdžio metu sakė S.Chlevickaitė.

Pagal įstatymą teismo posėdžiai yra vieši, neskaitant išimčių, kai jo metu atskleidžiamos asmeninės detalės ar valstybės paslaptys.

Moteris teisme pasirodė be jai atstovaujančio advokato, tačiau sužinojusi, kad posėdis viešas, nutarė pasinaudoti savo teise ir susirasti advokatą, kuris gintų jos interesus ir užtikrintų neviešą bylos nagrinėjimą ir uždarus posėdžius.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

„Norėčiau pasinaudoti teise turėti advokatą“, – sakė ji, paprašiusi skirti laiko jam susirasti ir pasiruošti kitam posėdžiui. Teisėja tenkino jos prašymą ir atidėjo bylos nagrinėjimą kitam kartui, kai S.Chlevickaitė jau turės jos interesams atstovausiantį advokatą.

Po posėdžio S.Chlevickaitė vis dar jautėsi nesmagiai ir kalbėjo nenoriai. „Įmonės bankrutuoja, bankai bankrutuoja, kartais nutinka taip, kad ir pavieniam žmogui prireikia bankroto. Nieko blogo nepadariau, bandau susitvarkyti susiklosčiusią situaciją“, – kiek sutrikusi sakė ji.

Neturi iš ko mokėti

Žmonės.lt primena, kad S.Chlevickaitė apie apsisprendimą skelbti asmeninį bankrotą prabilo dar rugsėjo pradžioje.

„Palinkėčiau visiems taip pasielgti tokioje situacijoje – dėl savo šventos ramybės. Tai nėra lengva, bet nematau kitos išeities. Buvo laikas, kai paskolas dalino į kairę ir į dešinę, todėl aš patekau tarp tų žmonių, susigundžiusių paimti didelę paskolą. Prieš krizę pasiėmiau labai didelę paskolą – kiek mažiau nei milijoną litų – ir dabar, pati viena augindama vaikus, nebegaliu jos išmokėti“, – tuomet Žmonės.lt sakė S.Chlevickaitė.

Moteris augina du sūnus – vyresnėlį iš santykių su buvusiu krepšininku Šarūnu Marčiulioniu ir jaunesnįjį, kurio susilaukė su hiphopo atlikėju Andriumi Glušakovu-Pushu.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai