Teismas toliau narplioja Kristinos Navickaitės ir Mindaugo Mickevičiaus-Mino šmeižto bylą

Kristina Navickaitė-Tina / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Viktorija Navickaitė
Publikuota: 2014-02-03 13:06
Pirmadienį Vilniaus apylinkės teisme toliau nagrinėjama dainininko Mindaugo Mickevičiaus-Mino ir šokėjos Kristinos Navickaitės-Tinos byla. Pastaroji kaltina savo buvusį gyvenimo partnerį ją apšmeižus ir įžeidus.

Pirmadieninis teismo posėdis buvo uždaras, mat teismas praėjusių metų balandžio 18 dieną patenkino K.Navickaitės-Tinos prašymą jos ir Mindaugo bylą nagrinėti uždaruose posėdžiuose. To ji prašė siekdama išvengti žalos ir apsaugoti asmeninio gyvenimo detales. Anksčiau byla nagrinėta viešai.

Į pirmadieninį teismo posėdį, be K.Navickaitės, M.Mickevičiaus ir jųdviejų advokatų, atvyko ir dvi liudytojos.

M.Mickevičius-Mino: „Čia ateinu tam, kad pabūčiau“

Į teismo posėdį atvykusi K.Navickaitė pasirodė nekalbi – šokėja žiniasklaidai sakė negalinti komentuoti vykstančio teismo proceso, taip pat nenorinti atvirauti.

Tuo tarpu M.Mickevičius-Mino bendrauti su žiniasklaidos atstovais nesibodėjo. „Norėčiau, kad viso to niekad nebūtų buvę ir tokias bylas išnagrinėtų per vieną kartą. Man yra truputėlį juokinga, kad tokie dalykai vyksta. Nesąmonė, kad kai kurie žmonės iš viso gali iškelti tokias bylas. Tačiau tokie įstatymai – ne mano priimti. Aš jų privalau laikytis – tai Lietuvos Respublikos įstatymai“, – svarstymais su Žmonės.lt dalijosi dainininkas.

Atlikėjas reiškė apgailestavimą dėl susiklosčiusios situacijos: „Nieko kito negaliu pasakyti kaip tik tai, kad man gyvenime įvyko taip, kaip įvyko. Aš čia ateinu tam, kad pabūčiau.“

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Šiuo metu K.Navickaitę jis sutinka tik varstydamas teismo duris. „Nebendrauju su ja visiškai. Po to laiko, kai buvo užrakinti namai, neliko jokios iniciatyvos bendrauti nei iš vienos, nei iš kitos pusės“, – kalbėjo M.Mickevičius-Mino.

Kol dainininkas teismo posėdžio pradžios laukė kartu su advokate sėdėdamas prie teismo salės durų, K.Navickaitė stengėsi laikytis atokiau ir nesusidurti su buvusiu mylimuoju – ji su gynėja laukė koridoriuje.

Pasibaigus teismo posėdžiui M.Mickevičius-Mino atrodė nusiminęs. „Negali būti gera nuotaika, kai vyksta tokie dalykai. Gera nuotaika apima, kai įsimyli ir dainą parašai, o po to dar daugiau žmonių įsimyli“, – svarstė jis.

Vertinti bylos nagrinėjimo proceso jis nepanoro: „Negaliu vertinti. Galiu tik reikšti savo griežtą ir aiškią poziciją: iš mano pusės jokių tendencingų šmeižtų ar noro kam nors pakenkti nebuvo. Nesugalvočiau tuo užsiimti. Mano tikslas yra tik apginti savo poziciją.“

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Supyko dėl šmeižto

Žmonės.lt primena skaitytojams, kad K.Navickaitės-Tinos ir M.Mickevičiaus-Mino konfliktas kilo porai pasukus skirtingais keliais. Šokėja kreipėsi į teismą tvirtindama, kad buvusio mylimojo kalbos apie ją viešojoje erdvėje yra šmeižtas. Teismui ji įteikė televizijos laidų įrašus ir žiniasklaidos publikacijas, kuriose, jos nuomone, M.Mickevičius-Mino apie ją kalba netiesą.

Šokėja, patraukusi buvusį mylimąjį baudžiamojon atsakomybėn, reikalauja, kad M.Mickevičius sumokėtų 70 tūkst. litų ir nutrauktų visas teisines procedūras prieš ją. Visų pirma teismas mėgino buvusius mylimuosius sutaikyti, tačiau nepavyko: Mino netenkina K.Navickaitės reikalavimai.

Jau kone dvejus metus sprendžiamos baudžiamosios bylos nagrinėjimas nuolat stringa. Procesą stabdo teismo posėdžiuose nesilankančios konflikto šalys, tikslinamos kaltinimų formuluotės.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai