Teismas paskelbė nuosprendį Martyno Tylos ir Vidmanto Čepkausko-Vidžio baudžiamojoje šmeižto byloje

Vidmantas Čepkauskas-Vidis ir Martynas Tyla / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-29 14:45
Vilniaus miesto apylinkės teismas priėmė išteisinamąjį nuosprendį, privataus kaltinimo baudžiamojoje byloje, kurioje prodiuseris Martynas Tyla dėl šmeižto kaltino didžėjų ir prodiuserį Vidmantą Čepkauską-Vidį.

Martynas Tyla privataus kaltinimo tvarka kaltino Vidmantą Čepkauską šmeižimu per visuomenės informavimo priemonę – viename portale 2013 metų lapkritį paskelbtame straipsnyje cituojamuose Vidžio duoto interviu pasisakymuose buvo paskelbta neatitinkanti tikrovės, negatyvi ir visuomenės akyse Martyną Tylą diskredituojanti informacija, žeminanti jo garbę ir orumą.

Privataus kaltinimo pareiškime teismui buvo nurodyta tokia Vidmanto Čepkausko citata: „Tai tiesiog eilinis „nachališkas“ Martyno stiliaus poelgis. Žmogaus, kurio atlikėjai vagia muziką, kuris kaip prodiuseris vagia idėjas. Nėra čia apie ką kalbėti. Čia kaip paimti „žulikėlį“ ir aiškinti, kad jis „žulikėlis“.

Teismas liepos 28 d. nusprendė išteisinti V.Čepkauską dėl kaltinimo nusikalstama veika.

Vidžio pasisakymai prilyginti asmeninės nuomonės išsakymui, o ne bandymui viešai apžmeižti M.Tylą.

Nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos teismui per Vilniaus miesto apylinkės teismą.

Žmonės.lt susisiekus su V.Čepkausku-Vidžiu šis nuo komentarų susilaikė: „Nenoriu nieko komentuoti, nes tai dar tik pirmosios instancijos sprendimas. Pakalbėsime, kai viskas bus galutinai aišku.“

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt