Teismas pagrasino iš Angelinos Jolie atimti šešis jos vaikus

Angelina Jolie šventėje su dukromis Shiloh ir Zahara / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-13 09:20
Neseniai skyrybas su ilgamečiu mylimuoju Bradu Pittu išgyvenusi žymioji amerikiečių aktorė Angelina Jolie ir vėl gyvena nemaloniomis nuotaikomis.

Kaip skelbia užsienio naujienų portalas theblast.com, A. Jolie iš teismo sulaukė dokumentų, kuriuose neva skelbiama, kad iš aktorės bus atimtos šešių jos vaikų teisės.

Teismo dokumentuose rašoma, kad jeigu ji ir toliau vaikams neleis matytis su vaikų tėvu aktoriumi Bradu Pittu – neliks kitos išeities, kaip tik apriboti jos motinystės teises.

Pora augina augina šešis vaikus – sūnų Maddoxą (16), Paxą (14), dukras Shiloh, Zaharą (13), Shiloh (11) ir dvynukus Vivienne bei Knox (9).

Jau prieš dvejus metus aktorė ketino siekti, kad iš vyro būtų atimtos tėvystės teisės. Tačiau ne ilgai trukus pyktį pakeitė mielaširdystė. Abu pamatė, kad priešiškumas neigiamai veikia vaikus, tad geriau kiek įmanoma gerbti vienas kitą ir dalytis vaikų globa. Tačiau dabar viskas pasisuko priešingai.

Atsižvelgdamas į vaikų gerovę teismas nusprendė, kad vaikai turi stiprų ryšį su abiem tėvais, todėl A. Jolie privalo buvusiam vyrui leisti su jais matytis.

Teisėjas nurodė, kaip turėtų elgtis Angelina, kad neprarastų vaikų. Ji privalo Bradui Pittui pasakyti kiekvieno vaiko mobilaus telefono numerį, kad jis su jais galėtų susisiekti bet kuriuo metu.

Tiesa, pačiai A. Jolie teismas uždraudė klausytis B. Pitto ir vaikų pokalbių bei skaityti žinutes.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai