Teismas oficialiai nutraukė „Amazon“ įkūrėjo Jeffo Bezoso santuoką

Jeffas Bezosas ir jo žmona MacKenzie
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-06 11:55
Penktadienį teismas oficialiai nutraukė turtingiausio pasaulio žmogaus, elektroninės komercijos bendrovės „Amazon“ įkūrėjo Jeffo Bezoso ir jo žmonos rašytojos MacKenzie Bezos santuoką.

Naujiena, kad pora nebeopuoselėja šiltų jausmų pasklido dar sausio mėnesį. Apie skyrybas socialiniame tinkle pranešė pats J. Bezosas. 

„Norime informuoti, kad mūsų gyvenime vyksta pokyčiai. Po ilgų svarstymų mes nusprendėme išsiskirti ir tęsti savo gyvenimus kaip draugai. Esame beprotiškai laimingi sutikę vienas kitą ir dėkingi už kiekvienus kartu praleistus metus santuokoje. Nors jeigu ir būtume žinoję, kad po 25 metų skirsimės – viską kartotume. Mūsų, kaip susituokusios poros, gyvenimas buvo nuostabus, ir mūsų laukia puiki ateitis kaip tėvų, draugų, partnerių įmonėse ir projektuose, ir žmonių siekiančių nuotykių. Nors etiketės ir bus kitokios, mes išliekame šeima ir vienas kitą vertinančiais draugais“, – „Twitter“ rašė Jeffas Bezosas.

Po žinių apie skyrybas spaudoje mirgėjo įvairi informacija apie poros pinigų dalybas. Mat J. Bezosui priklauso net 137 mlrd. vertės turtas. Be „Amazon“ jam priklauso laikraštis „The Washington Post“ ir kosminių skrydžių įmonė „Blue Origin“.

Penktadienį „Bloomberg“ pranešė, kad M. Bezos atiteks 4 proc. vyro įkurtos bendrovės „Amazon“ akcijų, kurių vertė net 38 mlrd. dolerių. Tuo tarpu jos vyrui lieka 12 proc. šios bendrovės akcijų paketo. 

M. Bezos jau anksčiau yra atisakiusi bet kokių nuosavybės teisių į laikraštį „The Washington Post" ir kosmoso tyrimų bendrovę „Blue Origin". Po skyrybų moteris pusę turto pažadėjo paaukoti labdarai.

Naujausi straipsniai