Teismas oficialiai išskyrė pianistą Petrą Geniušą ir jo žmoną, žinomą Rusijos pianistę Kseniją Knorre

Petras Geniušas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-19 14:22
Prieš keletą dienų portalas Žmonės.lt pranešė, kad garsus pianistas Petras Geniušas (53) skiriasi su žmona, žinoma Rusijos pianiste, Maskvos Piotro Čaikovskio konservatorijos profesore Ksenija Knorre (60). Pirmadienio popietę sutuoktiniai buvo išskirti oficialiai.

Vilniaus miesto apylinkės teismas sulaukė sutuoktinių prašymo nutraukti santuoką bendru sutarimu, todėl  procesas ilgai neužtruko.

Bylos nagrinėjimui paskirta teisėja Pelagėja Stonkienė pirmadienį popiet paskelbė, kad  kelis dešimtmečius trukusi P.Geniušo ir K.Knorre santuoka oficialiai nutraukta. Pora jau ilgą laiką kartu negyveno.

„Sutuoktiniai išskirti bendru sutarimu, sprendimas gali būti apskųstas per trisdešimt dienų“, – Žmonės.lt sakė Vilniaus miesto apylinkės teismo atstovė ryšiams su visuomene Airinė Šerelytė.

P.Geniušas ir K.Knorre santuokoje susilaukė sūnaus Luko. 23-ejų Lukas Geniušas – talentingas pianistas. Šiuo metu jis gyvena pas savo motiną Maskvoje ir studijuoja savo močiutės, žinomos profesorės Veros Gornostajevos klasėje Maskvos P.Čaikovskio konservatorijoje.

Pianistė Ksenija Knorre pirmąją savo šeimą buvo sukūrusi su garsiu smuikininku Gidonu Kremeriu, su kuriuo susilaukė dukros Likos Kremer.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai