Teismas oficialiai išskyrė Ingą Norkutę-Žvinienę ir Aurimą Žvinį

Inga Norkutė-Žvinienė ir Aurimas Žvinys / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-31 12:07
Inga Norkutė-Žvinienė ir Aurimas Žvinys žiniasklaidai pateikė skirtingas versijas apie savo skyrybų prašymus ir situaciją komentavo nenoriai, tačiau oficialiai jų santuoka vis dėlto buvo nutraukta. Šiaulių teismas patenkino aktorių prašymą ir juos išskyrė.

Pora prašymą skyryboms abipusiu susitarimu pateikė dar vasario mėnesį. Procesas vyko rašytine tvarka, todėl sutuoktiniams į posėdžius vaikščioti nereikėjo.

Žmonės.lt susisiekus su A.Žviniu, skyrybų fakto aktorius ir teatro vadovas nepaneigė, tik atsisakė situaciją komentuoti ir jos priežasties nenurodė.

Tuo tarpu Inga naujienų portalams pateikė skirtingas versijas – TV3.lt ji tikino, kad skyrybų prašymą pora atsiėmė, o Delfi.lt sakė, jog skyrybų prašymas pateiktas, bet ji su Aurimu gyvena kartu. Apie skyrybų prašymo atsiėmimą Šiaulių miesto apylinkės teismo pirmininko padėjėja Nijolė Damulė nieko nebuvo girdėjusi. Kovo 31-ąją dieną ji patvirtino, kad pora vis dėlto oficialiai išskirta.

BFL/Tomo Lukšio nuotr.
BFL/Tomo Lukšio nuotr.

Iš lietuviškų serialų gerai žinoma aktorė ir jos išrinktasis civilinę santuoką sudarė 2012-ųjų kovo 9 d. – šiemet pora būtų minėjusi penktąsias vedybų metines.

Iki kol ištarė vienas kitam amžinos meilės ir ištikimybės priesaiką, jiedu kartu buvo šešerius metus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai